d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Atnitppk > Ty pkcka me fakt serou
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 7 2007 03:31am
Cau, kde muzu najit tuhle utilitku?
Máte někdo? muzete nekam dat?
Díík
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 7 2007 03:38am
jedine co znam,ale nepouzivam je vec zvana chicken na maphacku,ktera te kopne ze hry jakmile ti da nekdo hostile.
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jul 7 2007 06:58am
ani mh nemusi vzdy pomoct ...
nejlepsi obrana je nechodit do pub her cool.gif

jinak je tenhle topic proti pravidlum
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 7 2007 06:34pm
skill anti pk smile.gif umet v tom chodit bejt ve střehu a umět se vyhejbat wink.gif a předpovídat
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 8 2007 04:47am
ještě že hraju scl biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 8 2007 05:06am
Quote (Esantin @ Sun, Jul 8 2007, 11:47am)
ještě že hraju scl biggrin.gif


to se nemáš čim chlubit
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 8 2007 05:21am
Quote (z3r0. @ Sat, 7 Jul 2007, 09:38)
jedine co znam,ale nepouzivam je vec zvana chicken na maphacku,ktera te kopne ze hry jakmile ti da nekdo hostile.


chicken ti nepomůže když ten tppker ví co dělá .....a když to ví ... umřeš i když máš chicken wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 8 2007 05:37am
Quote (Killer111 @ Sun, Jul 8 2007, 11:06am)
Quote (Esantin @ Sun, Jul 8 2007, 11:47am)
ještě že hraju scl biggrin.gif


to se nemáš čim chlubit


se nechlubim wink.gif

This post was edited by Esantin on Jul 8 2007 05:37am
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 8 2007 06:27am
Za to že je proti pravidlum se omlouvam, ale do pub her chodit proste musim, kdyz chci udělat postavu...
tak jo, prostě být pořád ve střehu... a schovavat se za sloupy wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 8 2007 07:12am
I ten sloup ti většinou nepomůže smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll