d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sraz Gayů V Praze !!!!! > ANED FF-SPEED IS COMMING TO PRAGUE !!!!
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 6 2007 10:29am
všichni jsou vítání ... jistí jsou :


Sobcz
Egy.....


OTHER RANDOMS ARE WELLCOME ........... DO NTO MSS UR CHANCE TO SEE US LIVE !!!!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 6 2007 10:32am
confirmed.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 6 2007 10:34am
všichni mi kdyžtak v pm pošlete tel numbers nebo icq .... an msítě kam půjdem a vkolik se ještě dohodneme ....
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 6 2007 10:34am
K.
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 6 2007 10:34am
A kdy to je?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 6 2007 10:35am
keke jdem na nějaký hiphop ne ? wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 6 2007 10:36am
čas a tak upřesníem zítra ... já dorazím k sobovi do jeho bejváku kolem poledne ... půjdem se někam najíst zřejmě ..... a pak byh vá manspal / zavolal / bo bycho mt oanspali sem ... tak si to hlídejte .... možná to bdeu nej když si to tu budete hlídat a my to sem dopíšeme....
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 6 2007 10:39am
Quote (Killer111 @ Fri, 6 Jul 2007, 17:35)
keke jdem na nějaký hiphop ne ? wink.gif


Rozhodně! biggrin.gif

Jdeš taky?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 6 2007 10:40am
Quote (zerkii @ Fri, 6 Jul 2007, 16:39)
Quote (Killer111 @ Fri, 6 Jul 2007, 17:35)
keke jdem na nějaký hiphop ne ? wink.gif


Rozhodně! biggrin.gif

Jdeš taky?


na hip hop zapomeň ^^
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 6 2007 10:40am
pudu ale jen na nějaký hiphop biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll