d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hodokvas
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jul 6 2007 08:50am
bol tam este niekto okrem mna ?

kapely ako korn,placebo,locos,zona,anthony-b fakt narez aj ked uz to nebol taky underground jak minuly rok ale fakt velmi husty festak smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll