Quote (st3pix @ Thu, Jul 5 2007, 10:58am)
Quote (Sobcz @ Thu, Jul 5 2007, 09:49am)
Včera v noci sem tam zavítal omylem když sme se vraceli z čundru a koho sem tam nepotkal. Konečně sem viděl na vlastní voči legendárního Baníčka a Runnera

... a pak sem cestou zpátky do Prahy zeblil celý kupé

to blití bylo kvůli pití nebo kvůli těm dvěma?
kvůli pití

protože sem měl eště do vlaku koupenou flašku vína..