ludia dnes som asi 50krat zdochol na skurvenom durielovi NM
pici jaky som nasraty .............

PLS pomozte misa dostat na hell resp nieco tam prejst ak sa da ale hlavne prejst cez NM
o fg podla toho kam sa dostaneme napiste kolko chcete za to
musi to byt teraz do 19:00 GMT+1dik
This post was edited by AcedraC on Jul 3 2007 10:19am