d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc > mno je to mozna spam
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jul 3 2007 08:03am
lidi sem docela tezce nemocnej porste z nicehonic mam 38 horecky a spal sem asi 15 hodin v kuse mno a moc nemuzu chodit sem rad ze sem dosel k pc....
chtel bych pozadat nejakeho seriozniho cloveka o pomoc aby aktualizoval moje dve postavy .. treba jednou za deset dni .... ale aby nebyli expired...nevim kdy budu hrat pac nicme nevychazi pred dvema dny se mi posral pc a ted toto a to sem se na reset tesil jak male decko ... takze kdo by mel zajem a chut tak napiste.. heslo a login dodam
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2007 08:06am
klidne ja ..
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jul 3 2007 08:11am
karbecovi prece nemuzes verit smile.gif

ja ti to s radosti udelam biggrin.gif

a doufam ze tam mas neco pro sorcky .)
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jul 3 2007 08:19am
hmm ok podivejte dam vam to obema podle me vam verit muzu karbece trosku znam(2 mesice ho otravuju o sign a avatare[ten sign mi delal a ava mam ulozenej]) a lorda znam z dia biggrin.gif sou oba dost v poho tak diky login a heslo posilam now a nedivte se sem na zacatku fakt sem mel smulu
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jul 3 2007 08:26am
Quote (alda @ Tue, Jul 3 2007, 02:19pm)
hmm ok podivejte dam vam to obema podle me vam verit muzu karbece trosku znam(2 mesice ho otravuju o sign a avatare[ten sign mi delal a ava mam ulozenej]) a lorda znam z dia biggrin.gif sou oba dost v poho tak diky login a heslo posilam now a nedivte se sem na zacatku fakt sem mel smulu


kdyz ti ukradne acc tak to pak na me nesvadej biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2007 08:48am
Quote (undead_lord @ Tue, 3 Jul 2007, 16:26)
Quote (alda @ Tue, Jul 3 2007, 02:19pm)
hmm ok podivejte dam vam to obema podle me vam verit muzu karbece trosku znam(2 mesice ho otravuju o sign a avatare[ten sign mi delal a ava mam ulozenej]) a lorda znam z dia biggrin.gif sou oba dost v poho tak diky login a heslo posilam now a nedivte se sem na zacatku fakt sem mel smulu


kdyz ti ukradne acc tak to pak na me nesvadej biggrin.gif


Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 3 2007 09:53am
Aldo gieb pw smile.gif .... já ti je pohlídám

radši pošlu sms wink.gif ..... když ti to tak trvá k tomu pc

This post was edited by FF-speed on Jul 3 2007 09:53am
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jul 5 2007 12:40pm
ok dekuju vsem co ste se mi starali o acc sem moc vdecnej biggrin.gif dekuju moc tome lorde a karbe biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 5 2007 01:14pm
Quote (alda @ Thu, Jul 5 2007, 06:40pm)
ok dekuju vsem co ste se mi starali o acc sem moc vdecnej  biggrin.gif dekuju moc tome lorde a karbe biggrin.gif


pujdes si zahrat?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll