Quote (alda @ Tue, Jul 3 2007, 02:19pm)
hmm ok podivejte dam vam to obema podle me vam verit muzu karbece trosku znam(2 mesice ho otravuju o sign a avatare[ten sign mi delal a ava mam ulozenej]) a lorda znam z dia

sou oba dost v poho tak diky login a heslo posilam now a nedivte se sem na zacatku fakt sem mel smulu
kdyz ti ukradne acc tak to pak na me nesvadej