d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Olybaal V Cestine > Best baalruns channel @ EU.
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 3 2007 05:08am
Takže kdo hraje na Olym, tak už dnes by měla fungovat první verze češtiny u bota (tj. i na všech ostatních kanálech, kde Oly bot běží).
Nastavit ji lze pomocí !mylang CZE .

Kdo nehraje a chtěl by invitation, tak pište do PM.

Seznam kanálů:
# op bluebaal 70+
# op olybaal 85+ (invitation needed)
# op softbaal 75+
# op french_kiss 20+
# op eastbaal 1+
# op nncbaals 20+
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
# op lagbaal 65+
# op nightbaal 50+
# op xbaalx 1+
# op myonlybaal 1+
# op lowbaal 80+
# op war.song 1+

Oficiální web:
http://d2.xml-fatal.net/
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2007 05:22am
good job mate smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 3 2007 06:13am
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
tohle je jediny HC channel pls?
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 3 2007 06:32am
Quote (MrReaper @ Tue, 3 Jul 2007, 13:13)
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
tohle je jediny HC channel pls?


Jojo, ale vůbec nevím jak to tam funguje, hraju SCL.

Fórum je zde:
http://d2.xml-fatal.net/smf/index.php?board=49.0

Pro žádost o invite je tam topic Invitations.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 3 2007 09:52am
Quote (MrReaper @ Tue, 3 Jul 2007, 12:13)
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
tohle je jediny HC channel pls?


Ne reapere ....

op FF- icon_pointr.gif baaly s flory sad.gif .... nemám ji rád ... ale je to tam nice
Op Rxn- icon_pointr.gif safe a celke mncie baals
Op Baalruns icon_pointr.gif Dan baalí jen s kamaráday zatím
Op Ng. icon_pointr.gif atm Jesper má syna malého tak nestíhá

edit : je jich více .... more info = whisp or pm ... smile.gif ( icq is possible too ofc ) smile.gif

jo a ještě jeden edit ... všechny tyhel channely je nutné požádat o safe add do bota ...... když bduete chtít ... můžete také přeze mě

This post was edited by FF-speed on Jul 3 2007 10:04am
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jul 3 2007 10:03am
op simsalabaal -> scnl ^ ^
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2007 10:26am
Quote (melcz @ Tue, 3 Jul 2007, 18:03)
op simsalabaal -> scnl ^ ^


yup tam je to nice..
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 11 2007 09:27am
Quote (FF-speed @ Tue, 3 Jul 2007, 15:52)
Quote (MrReaper @ Tue, 3 Jul 2007, 12:13)
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
tohle je jediny HC channel pls?


Ne reapere ....

op FF- icon_pointr.gif baaly s flory sad.gif .... nemám ji rád ... ale je to tam nice
Op Rxn- icon_pointr.gif safe a celke mncie baals
Op Baalruns icon_pointr.gif Dan baalí jen s kamaráday zatím
Op Ng. icon_pointr.gif atm Jesper má syna malého tak nestíhá

edit : je jich více .... more info = whisp or pm ... smile.gif ( icq is possible too ofc ) smile.gif

jo a ještě jeden edit ... všechny tyhel channely je nutné požádat o safe add do bota ...... když bduete chtít ... můžete také přeze mě



Up .... pro ty paka co se ptali po Hc baalech ......
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 04:34am
Quote (FF-speed @ Wed, Jul 11 2007, 03:27pm)
Quote (FF-speed @ Tue, 3 Jul 2007, 15:52)
Quote (MrReaper @ Tue, 3 Jul 2007, 12:13)
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
tohle je jediny HC channel pls?


Ne reapere ....

op FF- icon_pointr.gif baaly s flory sad.gif .... nemám ji rád ... ale je to tam nice
Op Rxn- icon_pointr.gif safe a celke mncie baals
Op Baalruns icon_pointr.gif Dan baalí jen s kamaráday zatím
Op Ng. icon_pointr.gif atm Jesper má syna malého tak nestíhá

edit : je jich více .... more info = whisp or pm ... smile.gif ( icq is possible too ofc ) smile.gif

jo a ještě jeden edit ... všechny tyhel channely je nutné požádat o safe add do bota ...... když bduete chtít ... můžete také přeze mě



Up .... pro ty paka co se ptali po Hc baalech ......


flory je most skilled bitch bo si sama děla hrs biggrin.gif lae je to borka wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 14 2007 04:43am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:34)
Quote (FF-speed @ Wed, Jul 11 2007, 03:27pm)
Quote (FF-speed @ Tue, 3 Jul 2007, 15:52)
Quote (MrReaper @ Tue, 3 Jul 2007, 12:13)
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
tohle je jediny HC channel pls?


Ne reapere ....

op FF- icon_pointr.gif baaly s flory sad.gif .... nemám ji rád ... ale je to tam nice
Op Rxn- icon_pointr.gif safe a celke mncie baals
Op Baalruns icon_pointr.gif Dan baalí jen s kamaráday zatím
Op Ng. icon_pointr.gif atm Jesper má syna malého tak nestíhá

edit : je jich více .... more info = whisp or pm ... smile.gif ( icq is possible too ofc ) smile.gif

jo a ještě jeden edit ... všechny tyhel channely je nutné požádat o safe add do bota ...... když bduete chtít ... můžete také přeze mě



Up .... pro ty paka co se ptali po Hc baalech ......


flory je most skilled bitch bo si sama děla hrs biggrin.gif lae je to borka wink.gif


duperka? art mi taky neco nadupuje^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll