d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > N Low Runes > free prosíím, měl jsem dobry vysvedceni
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2007 05:53am
Cau, potřeboval bych tyhle runy na zacatek:

Tir
Ral
Ort
Sol
Nef
Lum
Tal
Eth

Může mě někdo podarovat? huh.gif
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jul 2 2007 05:55am
kdyz tak taky shanim sol biggrin.gif

edit: tedka jsem se hodne zasmal
Quote
free prosíím, měl jsem dobry vysvedceni
xD

This post was edited by undead_lord on Jul 2 2007 06:06am
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 2 2007 05:57am
begging ? ok, reported.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 2 2007 06:19am
Quote (unknown_spirit @ Mon, 2 Jul 2007, 13:57)
begging ? ok, reported.


LOL ON TO FAKT REPORTNUL .)
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 2 2007 06:20am
Jestli budu vecer hrat tak ti neco dam... Ral tir tal eth tam myslim mam
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jul 2 2007 06:27am
runky za dobrý vysvědčení ? tak to tu fakt ještě nebylo ... máš + za originalitu ^^
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 2 2007 07:14am
Ukaž vysvědčení a možná něco dostaneš smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll