☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Party Na 17.00 > Dnes
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 439
Replies: 19
Track Topic
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#1
Jun 26 2007 01:38am
Cibis, nekdo kdo se vrati kolem tohoto casu z prace jako ja?
Nechci rushery, ale hrace. dik.
edit: hcl
This post was edited by Sebasti on Jun 26 2007 01:40am
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#2
Jun 26 2007 03:26am
Quote (Sebasti @ Tue, 26 Jun 2007, 09:38)
Cibis, nekdo kdo se vrati kolem tohoto casu z prace jako ja?
Nechci rushery, ale hrace. dik.
edit: hcl
mozna to stihnu, bud prijdu hlp nebo hrat a nebo prijdu pozdeji.
erkii
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold
:
303.60
#3
Jun 26 2007 03:41am
Kdyby někdo chtěl ve stejnym čase SCL, tak PM.
MaxikStalkeru
Member
Posts: 1
Joined: Jun 26 2007
Gold
:
0.00
#4
Jun 26 2007 04:59am
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky
)
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#5
Jun 26 2007 05:04am
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, Jun 26 2007, 10:59am)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky
)
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
hi
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#6
Jun 26 2007 05:35am
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky
)
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
to bude uzasna parta, really ~~
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#7
Jun 26 2007 05:45am
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky
)
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
to bude uzasna parta, really ~~
este ze uz sem stacil jednou ripnout
z3r0.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold
:
15.00
Warn: 10%
#8
Jun 26 2007 06:05am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 12:45pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky
)
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
to bude uzasna parta, really ~~
este ze uz sem stacil jednou ripnout
KDYZ TO NEUMIS HRAT,TAK TO NEHRAJ!!!
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#9
Jun 26 2007 06:08am
Quote (z3r0. @ Tue, Jun 26 2007, 01:05pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 12:45pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky
)
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
to bude uzasna parta, really ~~
este ze uz sem stacil jednou ripnout
KDYZ TO NEUMIS HRAT,TAK TO NEHRAJ!!!
FU zero .. !!! to byla Pugyho chyba !! za vsechno muze Pugy !
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#10
Jun 26 2007 06:33am
Quote (Sobcz @ Tue, 26 Jun 2007, 14:08)
Quote (z3r0. @ Tue, Jun 26 2007, 01:05pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 12:45pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky
)
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
to bude uzasna parta, really ~~
este ze uz sem stacil jednou ripnout
KDYZ TO NEUMIS HRAT,TAK TO NEHRAJ!!!
FU zero .. !!! to byla Pugyho chyba !! za vsechno muze Pugy !
ale on neripl, jak to ?
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact