d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Party Na 17.00 > Dnes
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2007 01:38am
Cibis, nekdo kdo se vrati kolem tohoto casu z prace jako ja?
Nechci rushery, ale hrace. dik. hail.gif hug.gif

edit: hcl

This post was edited by Sebasti on Jun 26 2007 01:40am
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 26 2007 03:26am
Quote (Sebasti @ Tue, 26 Jun 2007, 09:38)
Cibis, nekdo kdo se vrati kolem tohoto casu z prace jako ja?
Nechci rushery, ale hrace. dik.  hail.gif  hug.gif

edit: hcl


mozna to stihnu, bud prijdu hlp nebo hrat a nebo prijdu pozdeji.
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 26 2007 03:41am
Kdyby někdo chtěl ve stejnym čase SCL, tak PM.
Member
Posts: 1
Joined: Jun 26 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2007 04:59am
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky wink.gif )
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 26 2007 05:04am
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, Jun 26 2007, 10:59am)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky wink.gif )
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole


hi
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 26 2007 05:35am
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky wink.gif )
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole


to bude uzasna parta, really ~~
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 26 2007 05:45am
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky wink.gif )
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole


to bude uzasna parta, really ~~


este ze uz sem stacil jednou ripnout smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 26 2007 06:05am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 12:45pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky wink.gif )
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole


to bude uzasna parta, really ~~


este ze uz sem stacil jednou ripnout smile.gif


KDYZ TO NEUMIS HRAT,TAK TO NEHRAJ!!!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 26 2007 06:08am
Quote (z3r0. @ Tue, Jun 26 2007, 01:05pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 12:45pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky wink.gif )
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole


to bude uzasna parta, really ~~


este ze uz sem stacil jednou ripnout smile.gif


KDYZ TO NEUMIS HRAT,TAK TO NEHRAJ!!!


FU zero .. !!! to byla Pugyho chyba !! za vsechno muze Pugy !
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 26 2007 06:33am
Quote (Sobcz @ Tue, 26 Jun 2007, 14:08)
Quote (z3r0. @ Tue, Jun 26 2007, 01:05pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 12:45pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:35pm)
Quote (MaxikStalkeru @ Tue, 26 Jun 2007, 12:59)
ja bych mohl, pokud nezacnu ve tri s tema sockama (mysleno 5* sorceress in party, ne ze jsou socky wink.gif )
jinak jsem MrReaper, tohle je acc ktery jsem si zalozil ve skole


to bude uzasna parta, really ~~


este ze uz sem stacil jednou ripnout smile.gif


KDYZ TO NEUMIS HRAT,TAK TO NEHRAJ!!!


FU zero .. !!! to byla Pugyho chyba !! za vsechno muze Pugy !


ale on neripl, jak to ? wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll