d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Už To Resetli? > Sry jsem v praci
12313Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2007 01:20am
Sry jsem v praci, takze nemuzu prijit, ale zajima me v kolik to resetnou... ja chci domůůůůůůů... sad.gif :,(
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 25 2007 01:22am
Ráno když jsem odcházel, tak ještě nic smile.gif Myslim, že to bude až odpoledne. Každopádně se připojuju s žádostí, aby ti šťastnější co nejsou v práci dali vědět smile.gif

This post was edited by UBU on Jun 25 2007 01:24am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 02:12am
Stačí checkovat http://www.battle.net/diablo2exp/ resp. http://www.battle.net/forums/board.aspx?ForumName=battlenet-status .

Zatím není ani EAST, kde je teď +6:00 tj. 16:13, takže si dávaj celkem na čas.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2007 02:15am
Quote (zerkii @ Mon, Jun 25 2007, 08:12am)
Stačí checkovat http://www.battle.net/diablo2exp/ resp. http://www.battle.net/forums/board.aspx?ForumName=battlenet-status .

Zatím není ani EAST, kde je teď +6:00 tj. 16:13, takže si dávaj celkem na čas.


takže Europu resetnou az po US ? Sry, hraju kratce, prvni patch mam 1.11, takze v tomto vubec nvm...
Pokud jo, tak si zahrajem az tak kolem 6vecer... biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 25 2007 02:17am
a teraz? tongue.gif tiez som v praci... biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 02:18am
bez resetu se da taky hrat, ne ?

SPAM !
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 25 2007 02:24am
Mohli jsme dát hlasování, jestli daj i novej patch. Jeste v patek jsem si myslel ze na 99%, ted uz jen 50....
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 02:47am
A je tu z vas nekdo PK?
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Jun 25 2007 02:48am
Quote (Leri @ Mon, Jun 25 2007, 08:47am)
A je tu z vas nekdo PK?


Tobe se dneska dari.. Haha
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 25 2007 02:49am
Quote (Leri @ Mon, Jun 25 2007, 08:47am)
A je tu z vas nekdo PK?


Považuješ za to i případ, kdy má někdo blbý otázky a proto ho sejmeš???

wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12313Next
Add Reply New Topic New Poll