d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Je Tu Jeste Nejaky Volny Tym Na Zacatek -- > scl
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 24 2007 07:45am
pojedu blizz sos. je tu jeste nejaky tym? scl, hned po resetu dokud neumru hladem, unavou a bolesti.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 24 2007 09:03am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Jun 24 2007, 02:45pm)
pojedu blizz sos. je tu jeste nejaky tym? scl, hned po resetu dokud neumru hladem, unavou a bolesti.


LUAL still accepting members !!!
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 24 2007 09:57am
Quote (Sobcz @ Sun, 24 Jun 2007, 16:03)
LUAL still accepting members !!!
mainly racist members tongue.gif

Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 24 2007 10:33am
Já bych dal Viky, ale záleží v kolik bude restart, ráno vstávám. sad.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 24 2007 10:54am
zahrál bych taky ale od zejtřka na celej tejden jdu do práce na odpolední zrovna
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 24 2007 10:55am
Quote (zerkii @ Sun, 24 Jun 2007, 17:33)
Já bych dal Viky, ale záleží v kolik bude restart, ráno vstávám. sad.gif


to ja taky sad.gif musime doufat ze to nebude dnes v noci ale az prijdeme z prace smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 24 2007 11:02am
Quote (hero_cz @ Sun, 24 Jun 2007, 17:55)
Quote (zerkii @ Sun, 24 Jun 2007, 17:33)
Já bych dal Viky, ale záleží v kolik bude restart, ráno vstávám. sad.gif


to ja taky sad.gif musime doufat ze to nebude dnes v noci ale az prijdeme z prace smile.gif


Esa dá kdyžtak taky.
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 24 2007 02:16pm
ja s lualem nejdu. se zitra domluvime na chatu.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll