No rozhodol som sa konecne prejst na Winamp...A teraz par rad jak to optimalizovat

...
Rad bych ho mal pekne hore v tom pasiku nalepeny a tam prepinal...To som dosiahol,ale ked dam hociake ine okno aby sa dalo na cely monitor,prekrije ho...
Tak som dal always on top,lenze ptm tie aplikacie typu Firefox nemaju tlacitka ako exit,minimalize(teda su skryte za Winampom) a chcel bych to vyriesit asi tak,jak to ma Miranda,tj ze ked ju nalepim na pravy okraj a dam hociake okno do "maximize",tak sa nalepi na jej okraj a nepretrca cez nu...Nevie dakto ako to urobit?