d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Winamp > help s nastavenim
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 24 2007 07:45am
No rozhodol som sa konecne prejst na Winamp...A teraz par rad jak to optimalizovat smile.gif ...


Rad bych ho mal pekne hore v tom pasiku nalepeny a tam prepinal...To som dosiahol,ale ked dam hociake ine okno aby sa dalo na cely monitor,prekrije ho...
Tak som dal always on top,lenze ptm tie aplikacie typu Firefox nemaju tlacitka ako exit,minimalize(teda su skryte za Winampom) a chcel bych to vyriesit asi tak,jak to ma Miranda,tj ze ked ju nalepim na pravy okraj a dam hociake okno do "maximize",tak sa nalepi na jej okraj a nepretrca cez nu...Nevie dakto ako to urobit?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll