Cau, tak mě napadlo kolik lidí z CZ Jsp umí programovat?
V čem?
Programovaní se věnuje nějaké 3roky, sice jsem se zatím neučastnil nějakého velkého projektu, jen pár malých online her, ale nic velkého...
Začínal jsem na Perlu (la best language), C,C++, PHP + MySQL, Pascal, Delphi, BrainFuck

, ActionScript a nějaké drobné, bezvýznamné jazyky, kterým jsem nevěnoval přílišnou pozornost, JavaScript, Java, Python...