d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Programujete > ???
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2007 03:02am
Cau, tak mě napadlo kolik lidí z CZ Jsp umí programovat?
V čem?

Programovaní se věnuje nějaké 3roky, sice jsem se zatím neučastnil nějakého velkého projektu, jen pár malých online her, ale nic velkého...
Začínal jsem na Perlu (la best language), C,C++, PHP + MySQL, Pascal, Delphi, BrainFuck biggrin.gif, ActionScript a nějaké drobné, bezvýznamné jazyky, kterým jsem nevěnoval přílišnou pozornost, JavaScript, Java, Python...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 24 2007 03:05am
Quote (Sebasti @ Sun, 24 Jun 2007, 10:02)
Cau, tak mě napadlo kolik lidí z CZ Jsp umí programovat?
V čem?

Programovaní se věnuje nějaké 3roky, sice jsem se zatím neučastnil nějakého velkého projektu, jen pár malých online her, ale nic velkého...
Začínal jsem na Perlu (la best language), C,C++, PHP + MySQL, Pascal, Delphi, BrainFuck biggrin.gif, ActionScript a nějaké drobné, bezvýznamné jazyky, kterým jsem nevěnoval přílišnou pozornost, JavaScript, Java, Python...


turbo pascal ftw, nikdy viac smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 24 2007 03:12am
zacal jsem programovat na stredni skole (stredni pocitacova + eko skola)

v prvaku - > baltik
ve druhaku -> html + pascal + css + visual basic
ve tretaku -> php + pascal + visual basic + mysql
ve ctvrtaku -> php + java
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2007 03:17am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 24 2007, 09:12am)
zacal jsem programovat na stredni skole (stredni pocitacova + eko skola)

v prvaku - > baltik
ve druhaku -> html + pascal + css + visual basic
ve tretaku -> php + pascal + visual basic + mysql
ve ctvrtaku -> php + java


fiha, to jste se tam fsechno ucili?? tak tam chci taky heart2.gif wub.gif
za*rane Klobouky mad1.gif

Jinak v Baltikovi jsem zacinal, kdyz mi bylo asi 8... smile.gif)
Ve 13 Robot Karel a ve druháku jsem ucil na nem kamose algoritmizaci ^^
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 24 2007 03:24am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 24 2007, 10:12am)
zacal jsem programovat na stredni skole (stredni pocitacova + eko skola)

v prvaku - > baltik
ve druhaku -> html + pascal + css + visual basic
ve tretaku -> php + pascal + visual basic + mysql
ve ctvrtaku -> php + java


jaký velký programátor smile.gif já myslel že programátoři sou chytří lidé.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 24 2007 03:25am
Pro ? pro co ? .... biggrin.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 24 2007 03:32am
Quote (z3r0. @ Sun, 24 Jun 2007, 10:24)
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 24 2007, 10:12am)
zacal jsem programovat na stredni skole (stredni pocitacova + eko skola)

v prvaku - > baltik
ve druhaku -> html + pascal + css + visual basic
ve tretaku -> php + pascal + visual basic + mysql
ve ctvrtaku -> php + java


jaký velký programátor smile.gif já myslel že programátoři sou chytří lidé.


to ja taky. nez jsem videl spoluzaky a "andeta" .)

This post was edited by unknown_spirit on Jun 24 2007 03:32am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 24 2007 04:47am
Assembler, Pascal, Delphi, C, PHP, MySQL, C++ na střední a na VŠ Java, která má dneska jediná budoucnost.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2007 04:58am
Quote (zerkii @ Sun, Jun 24 2007, 10:47am)
Assembler, Pascal, Delphi, C, PHP, MySQL, C++ na střední a na VŠ Java, která má dneska jediná budoucnost.


a jeste asp no a mozna na chvili by mohl zazářit ajax, než ho vytlačí něco jednodužšího, snažšího a hlavně standartně podporovaného ve všech prohlížečích, takže zase něco od MS sad.gif((((((((((((
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll