d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nejlepsi Postava Pro Zacatek > po resetu a s nulou na konte
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 23 2007 11:36pm
hoj, po dlouhem badani (jeste ted mne z nej boli hlava smile.gif) jsem usoudil ze po presetu a z nulou na konte bude nejslepsi
soso FB+FO
rekneme ze potrebuji prezit i sam a proto neberu v uvahu partu a mam "ted uz" jenom jeden kompik, myslim ze jeji cena / dmg + samozrejme tele ji nominuje asi jako TOP?
nebo ne?
u vsech dalsich postav je nutna eni (+tele) pokud se nechci vsude pridrat pomalu a ta bude zrejme prvni dva mesice mimo kupni silu .. moji urcite ale asi nejen moji smile.gif
zkusite mi to potvrdit / vyvratit ... "pripadne shodit ze stolu" a navrhnout neco jineho .. mam jeste cca. 22,5 hodiny biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 23 2007 11:43pm
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem

This post was edited by FF-speed on Jun 23 2007 11:44pm
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 23 2007 11:51pm
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 24 2007, 07:43am)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


no ale kdyz pojedu specialistku jen na jeden zivel tak budu vyrizenej kdyz budu sam, nebo musim mit nadupleho merca, ale to asi pro zacatek hnedle nepujde sad.gif
je nekde odkaz nebo popis te pure nebo blizz soso? ja koukam na suwebik nebo diablo2.sk?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 23 2007 11:54pm
Quote (RatTSnakeCZ @ Sun, 24 Jun 2007, 05:51)
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 24 2007, 07:43am)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


no ale kdyz pojedu specialistku jen na jeden zivel tak budu vyrizenej kdyz budu sam, nebo musim mit nadupleho merca, ale to asi pro zacatek hnedle nepujde sad.gif
je nekde odkaz nebo popis te pure nebo blizz soso? ja koukam na suwebik nebo diablo2.sk?


myslel sem light soso ^^ ...... nebo blizz soso ...... tyhle buildy neznáš ? ..... čeki whispnu ti na dia...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 24 2007 12:11am
Nebo neco s cim rychle zabijes nihla, z keyu se bude dobre vydelavat smile.gif
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 24 2007 12:24am
Quote (Leri @ Sun, Jun 24 2007, 08:11am)
Nebo neco s cim rychle zabijes nihla, z keyu se bude dobre vydelavat smile.gif


no to mas pravdu, ale nithlak je jedina postava kde sem kdy ripnul (teda kdyz nepocitam pk a jeden pad ze zidle u dia), x jsem ho dal v poho a pak si mne dal jednou ranou sad.gif ... mam z nej ted krapet vitr smile.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2007 02:00am
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 24 2007, 05:43am)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


Ehmm... Proc nezacinat s fire soso??? To jsem prave chtel na zacatek, tak mi pls rekni duvody proc ji nebrat?
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 24 2007 02:16am
Quote (Sebasti @ Sun, Jun 24 2007, 08:00am)
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 24 2007, 05:43am)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


Ehmm... Proc nezacinat s fire soso??? To jsem prave chtel na zacatek, tak mi pls rekni duvody proc ji nebrat?


jenom vas chce vystrasit biggrin.gif

ma na mysli mozna to, ze hybrid dava maly dmg
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 24 2007 02:35am
Quote (Sebasti @ Sun, 24 Jun 2007, 08:00)
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 24 2007, 05:43am)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


Ehmm... Proc nezacinat s fire soso??? To jsem prave chtel na zacatek, tak mi pls rekni duvody proc ji nebrat?


na hellu je každý imun ..... teda ... na nejdůležitějších místech jsou všici imun wink.gif

edit : unlu a jestli oni chtějí pokračovat v hcl .... tak je to opravdu blbá volba ...... ale ofc jestli chete hrát sc ... je celkem jedno co si uděláte za char

This post was edited by FF-speed on Jun 24 2007 02:40am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2007 02:51am
light soso nebo hammer best
hammer ma charge takze np ale kdyz udelas light soso tak asi hodne lidi pak bude po tobe chtit tele
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll