d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Otravný Problém > více uvnitř
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2007 01:53pm
Takže, nevím si rady s touhle chybovou hláškou ve woknech, která naskakuje sama od sebe , po zmáčknutí tlačítka neodesílat se mi odpojí internet a zpátky do normálního stavu vše vrátí až restart PC avšak po nějaké době po restartu tato hláška naskočí znovu


byl bych vděčný komukoliv kdo by věděl jak se toho zbavit smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 23 2007 01:57pm
styd se ep hraci !

na tyhle veci je nejlepsi dat do googlu nazev te chyby

ted jsem tam dal a hned tam bylo xx veci

zkus tady tenhle forum http://www.dsl.cz/debata.php?vlakno=116733
http://forums.kerio.cz/index.php?t=msg&goto=9888&S=5197292881650a604d0e5d5f8b6392cb#msg_9888

This post was edited by undead_lord on Jun 23 2007 01:58pm
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 23 2007 02:23pm
preinstalovat windows smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2007 02:24pm
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 23 2007, 08:57pm)
styd se ep hraci !

na tyhle veci je nejlepsi dat do googlu nazev te chyby

ted jsem tam dal a hned tam bylo xx veci

zkus tady tenhle forum http://www.dsl.cz/debata.php?vlakno=116733
http://forums.kerio.cz/index.php?t=msg&goto=9888&S=5197292881650a604d0e5d5f8b6392cb#msg_9888


díky něco jsem přečetl a uvidím
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 23 2007 02:50pm
to iste robi aj kamaratovi...odprace okno dakde dole a pracuje dal biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2007 02:51pm
Quote (otko @ Sat, Jun 23 2007, 09:50pm)
to iste robi aj kamaratovi...odprace okno dakde dole a pracuje dal biggrin.gif


každopádně je to divné, kerio nepomáhá i přesto že sem tohohle zmrda jmenovitě zakázal , tak prošel

jo kdyby to šlo nechat v rohu tak bych to překousl ale ono to asi po deseti minutách co to nedokliknu má stejný efekt jako kdybych to odklil , tzn. spadne internet

This post was edited by Killer111 on Jun 23 2007 02:59pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 23 2007 03:03pm
Quote (Killer111 @ Sat, 23 Jun 2007, 21:51)
Quote (otko @ Sat, Jun 23 2007, 09:50pm)
to iste robi aj kamaratovi...odprace okno dakde dole a pracuje dal biggrin.gif


každopádně je to divné, kerio nepomáhá i přesto že sem tohohle zmrda jmenovitě zakázal , tak prošel

jo kdyby to šlo nechat v rohu tak bych to překousl ale ono to asi po deseti minutách co to nedokliknu má stejný efekt jako kdybych to odklil , tzn. spadne internet


aha on internet nema tak nevim potom, ale mal daco podobne...pomohol reinstal
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 23 2007 03:32pm
Quote (undead_lord @ Sat, 23 Jun 2007, 20:57)


lol, I ban u, k?

This post was edited by unknown_spirit on Jun 23 2007 03:32pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2007 03:39pm
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jun 23 2007, 10:32pm)


to je jediný co mi pomohlo tak buď ticho opk
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 23 2007 04:22pm
1) Rozhodně si vypni "zasílání zpráv o chybách" (dělám to jako jednu z prvních věcí po instalaci Winu).
Start - Nastavení - Ovládací panely - Systém - Upřesnit - Zasílání zpráv o chybách - Zakázat zasílání zpráv o chybách - uncheck Upozornit pouze v případě výskytu kritické chyby.

2) Dobrý je to co ti radil otko, ale konkrétně tenhle problém může mít víc příčin.

3) Hoď sem nebo do PM/ICQ HJT log.

4) Máš stáhlý všechny aktualizace na Winy?

5) Jaký AV a FW používáš?

6) ICQ na mě kdyžtak máš. smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll