1) Rozhodně si vypni "zasílání zpráv o chybách" (dělám to jako jednu z prvních věcí po instalaci Winu).
Start - Nastavení - Ovládací panely - Systém - Upřesnit - Zasílání zpráv o chybách - Zakázat zasílání zpráv o chybách - uncheck Upozornit pouze v případě výskytu kritické chyby.
2) Dobrý je to co ti radil otko, ale konkrétně tenhle problém může mít víc příčin.
3) Hoď sem nebo do PM/ICQ HJT log.
4) Máš stáhlý všechny aktualizace na Winy?
5) Jaký AV a FW používáš?
6) ICQ na mě kdyžtak máš.