Pojedu hned po resetu,
předpokládám, že reset bude v noci z 24. na 25.
jestli mi paměť dobře funguje, bylo to před těma necelejma dvěma rokama tak, že o půlnoci našeho času to všechny vykopalo ze serveru a ve dvě ráno(půlnoc bnetovýho času) se rozjel novej ladder. Kdyžtak mě opravte.
Stále váhám, jestli jet SCL nonexpansion nebo SCL LOD, na HCL se vrátím až tak měsíc, dva po resetu, až se trošku ustálí ceny

možnost SCL classic - pojedu hybrid soso fire/cold - klasická rusherka
SCL LOD - hammer nebo light soso (nebo obojí)

pakliže nebude novej patch, risknu použití mh, cdklíčů mám dost.
tak jestli se chcete někdo přidat do jedné z těch variant, napište se mi sem .D
edit: jo taky můžu doplnit hru třema charama na zevl, takže nám polezou líp expy...
This post was edited by dessa5 on Jun 22 2007 05:37pm