d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přidá Se Někdo Do Party? > kdy přesně bude reset?
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 22 2007 05:09pm
Pojedu hned po resetu,
předpokládám, že reset bude v noci z 24. na 25.
jestli mi paměť dobře funguje, bylo to před těma necelejma dvěma rokama tak, že o půlnoci našeho času to všechny vykopalo ze serveru a ve dvě ráno(půlnoc bnetovýho času) se rozjel novej ladder. Kdyžtak mě opravte.

Stále váhám, jestli jet SCL nonexpansion nebo SCL LOD, na HCL se vrátím až tak měsíc, dva po resetu, až se trošku ustálí ceny biggrin.gif

možnost SCL classic - pojedu hybrid soso fire/cold - klasická rusherka
SCL LOD - hammer nebo light soso (nebo obojí) biggrin.gif

pakliže nebude novej patch, risknu použití mh, cdklíčů mám dost.

tak jestli se chcete někdo přidat do jedné z těch variant, napište se mi sem .D

edit: jo taky můžu doplnit hru třema charama na zevl, takže nám polezou líp expy...

This post was edited by dessa5 on Jun 22 2007 05:37pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 22 2007 11:05pm
Quote (dessa5 @ Fri, 22 Jun 2007, 23:09)

na HCL se vrátím až tak měsíc, dva po resetu, až se trošku ustálí ceny biggrin.gif


start hcl from the begining plx sad.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 01:25am
Quote (FF-speed @ Sat, 23 Jun 2007, 07:05)
Quote (dessa5 @ Fri, 22 Jun 2007, 23:09)

na HCL se vrátím až tak měsíc, dva po resetu, až se trošku ustálí ceny biggrin.gif


start hcl from the begining plx sad.gif


no zatim mě nikdo do party nechce, tak o tom ještě popřemejšlim. Problém ale je, že bez pořádnejch věcí jsem příliš náchylnej na chcípání biggrin.gif
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Jun 23 2007 02:43am
Umrit na hc muze jen naprosty T_T
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 02:50am
Quote (saesa @ Sat, 23 Jun 2007, 10:43)
Umrit na hc muze jen naprosty T_T


umřít na hc může naprosto každý devil.gif

i sám velký maestro Saesa biggrin.gif

Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 02:51am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 10:50)
Quote (saesa @ Sat, 23 Jun 2007, 10:43)
Umrit na hc muze jen naprosty T_T


umřít na hc může naprosto každý devil.gif

i sám velký maestro Saesa biggrin.gif


tomu sam neveris smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 23 2007 03:03am
dessi tak udělej druhou partu a budume kooperovat
nebo poď knám ratsnake vypadl smile.gif

This post was edited by Lua on Jun 23 2007 03:04am
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 03:06am
Quote (Lua @ Sat, 23 Jun 2007, 11:03)
dessi tak udělej druhou partu a budume kooperovat
nebo poď knám ratsnake vypadl smile.gif


no já už jsem se rozhodl,
scl mě tak moc nebaví, pojedu hcl - je to přece jen větší adrenalin. Jen ještě nevim, jestli light sorc, hammer nebo java biggrin.gif
postupně je udělám všechny, ale nevím, kým začít biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 03:08am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 11:06)
Quote (Lua @ Sat, 23 Jun 2007, 11:03)
dessi tak udělej druhou partu a budume kooperovat
nebo poď knám ratsnake vypadl smile.gif


no já už jsem se rozhodl,
scl mě tak moc nebaví, pojedu hcl - je to přece jen větší adrenalin. Jen ještě nevim, jestli light sorc, hammer nebo java biggrin.gif
postupně je udělám všechny, ale nevím, kým začít biggrin.gif


zacni bo nebo ench, to budes potrebovat vic smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 03:14am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 11:08)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 11:06)
Quote (Lua @ Sat, 23 Jun 2007, 11:03)
dessi tak udělej druhou partu a budume kooperovat
nebo poď knám ratsnake vypadl smile.gif


no já už jsem se rozhodl,
scl mě tak moc nebaví, pojedu hcl - je to přece jen větší adrenalin. Jen ještě nevim, jestli light sorc, hammer nebo java biggrin.gif
postupně je udělám všechny, ale nevím, kým začít biggrin.gif


zacni bo nebo ench, to budes potrebovat vic smile.gif


no tak to každopádně udělám taky biggrin.gif
ale napřed chci něco na mf - buď light sorc na meph runy nebo javu na cowsy nebo hammera na travi a cowsy.
bo barb bude hned druhej char, enchantka treti.
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll