Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 02:12pm)
ty krávo self pwned by owned topic

ty krávo sem se pořezal ikdyž nevim jestli baník reachnul cnl
ho chápu proč nechce hvh

já sem dával na psv nooby a skilly na psv sem většinou neporazil

a nl ho nedostane xd
ale jako jinak pěkné xd
This post was edited by Lua on Jun 22 2007 08:57am