Quote (EGY @ Fri, Jun 22 2007, 11:32am)
Quote (CarodeJ @ Fri, 22 Jun 2007, 12:25)
proc musi mit clovek skill, abys ho vzal do party Luo ?Dej sanci i nam lamkam.
luda ten skill nema tak to kompenzujem takhle

fuj dali
hele čára to víš sváma se zabejvat to je jenom zdržovaní ne skill myslim aby nebyl uplně levej by naněj koukli venom lori a von by začal psát a ptát se jak se útočí

takhle sem to myslel stejně většina na jsp už taková ta lepší skupina

já potřebuju vědět jestli to je 24.6 na 25.6 nebo 25.6 na 26.6
páč 25.6 mam poněkud závěrečky

a pak do práce