d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Reset > nvm co si o tom myslet
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 21 2007 06:01am
www.blizzard.com pisou ze 25.6 bude reset Oo asi vsechno prodam za fg smile.gif jestli to teda nekdo vezme Oo zrovna kdys dodelavam 96 ;d a mel sem v planu jit jeste vis wink.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 21 2007 06:02am
i kdys sem ted premejslel z ekdo by to koupil za fg kdys mu to pak zmizi ja sem debil biggrin.gif ale aspon je tu myslenk ajestli je to pravda
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 21 2007 06:09am
nic nezmizi a vsecko bude non ladder ...
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 21 2007 06:18am
jo tak to je good ale stejne pudu na ladder seru na non-ladder ^^
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 21 2007 07:02am
tak to je fakt duvod zakladat takovyhle topic a este si v nem hezky zaspamovat ... ze ?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 21 2007 07:12am
Quote (CarodeJ @ Thu, Jun 21 2007, 01:02pm)
tak to je fakt duvod zakladat takovyhle topic a este si v nem hezky zaspamovat ... ze ?


proč ne wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 21 2007 07:38am
Quote (Runn3r @ Thu, 21 Jun 2007, 15:12)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jun 21 2007, 01:02pm)
tak to je fakt duvod zakladat takovyhle topic a este si v nem hezky zaspamovat ... ze ?


proč ne wink.gif


Proc Ano
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 21 2007 07:53am
Quote (Karbec @ Thu, Jun 21 2007, 01:38pm)
Quote (Runn3r @ Thu, 21 Jun 2007, 15:12)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jun 21 2007, 01:02pm)
tak to je fakt duvod zakladat takovyhle topic a este si v nem hezky zaspamovat ... ze ?


proč ne wink.gif


Proc Ano


pičo naražej furt do mě kokote wink.gif to je vše co umiš wink.gif stfu
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 21 2007 07:59am
Quote (Runn3r @ Thu, Jun 21 2007, 01:53pm)
Quote (Karbec @ Thu, Jun 21 2007, 01:38pm)
Quote (Runn3r @ Thu, 21 Jun 2007, 15:12)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jun 21 2007, 01:02pm)
tak to je fakt duvod zakladat takovyhle topic a este si v nem hezky zaspamovat ... ze ?


proč ne wink.gif


Proc Ano


pičo naražej furt do mě kokote wink.gif to je vše co umiš wink.gif stfu


vy 2 jste kokoti takhle tady spamovat ....
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 21 2007 08:43am
hmm a potom kdo spamuje
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll