Quote (Runn3r @ Thu, Jun 21 2007, 01:53pm)
Quote (Karbec @ Thu, Jun 21 2007, 01:38pm)
Quote (Runn3r @ Thu, 21 Jun 2007, 15:12)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jun 21 2007, 01:02pm)
tak to je fakt duvod zakladat takovyhle topic a este si v nem hezky zaspamovat ... ze ?
proč ne 
Proc Ano pičo naražej furt do mě kokote
to je vše co umiš
stfuvy 2 jste kokoti takhle tady spamovat ....