d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > >>check<<
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 17 2007 04:34pm
ne ale zda se mi ze Runn3r je multi .. sad.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2007 10:02pm
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 17 2007, 10:34pm)
ne ale zda se mi ze Runn3r je multi .. sad.gif


a mě se zda že když tady postl tady tohle sob postne to cele cze/svk pač je sob takovy ass lick že si ziskal každeho jn nejsem tak dobrý jak ty wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 18 2007 12:14am
Quote (Runn3r @ Mon, Jun 18 2007, 05:02am)
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 17 2007, 10:34pm)
ne ale zda se mi ze Runn3r je multi .. sad.gif


a mě se zda že když tady postl tady tohle sob postne to cele cze/svk pač je sob takovy ass lick že si ziskal každeho jn nejsem tak dobrý jak ty wink.gif


to nejsi no sad.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jun 18 2007 01:08am
se mi zda ze tenhle topic je o nicem. Kdyz se ti zdaji aldovy posty divne, tak ted ses pridal na jeho stranu timto topicem.
Member
Posts: 3,902
Joined: Feb 6 2007
Gold: 116.00
Jun 18 2007 02:11am
^^?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 18 2007 02:43am
Quote (undead_lord @ Mon, Jun 18 2007, 07:08am)
se mi zda ze tenhle topic je o nicem. Kdyz se ti zdaji aldovy posty divne, tak ted ses pridal na jeho stranu timto topicem.


njn
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Jun 18 2007 03:23am
yes leads cool.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 18 2007 03:47am
Mně se nezdají divné jeho topicy... Mně se zdá divný on biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 18 2007 06:38am
ja si myslim, ze Runn3r je uplny idiot.
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll