d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Loučím Se S Hcl > :)
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 17 2007 11:53am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8519407&f=100

tu je topic ...... prodávám vše a budu rekreačně hrát scl pvp


doufám že někoho potěším .... a jen málo lidí zklamu

This post was edited by FF-speed on Jun 17 2007 11:53am
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 17 2007 12:09pm
co dodat je to skoda .. a zklamanej nejsem jen me to mrzi... odchazi elita dia... kazdej den odpada nekdo .. mno je to zle... skoda padlych sad.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 17 2007 12:19pm
Quote (alda @ Sun, 17 Jun 2007, 18:09)
co dodat je to skoda .. a zklamanej nejsem jen me to mrzi... odchazi elita dia... kazdej den odpada nekdo .. mno je to zle... skoda padlych sad.gif


nepovažuji se za elitu smile.gif spíš odpad smile.gif a neodcházím uplně sem tam se objevím
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 17 2007 12:20pm
pojd na scl , az bude reset tak zustan se mnou na nl ^^

jinak jsi me potesil, pvm skill je na hovno smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 17 2007 12:21pm
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 17 2007, 07:20pm)
pojd na scl , az bude reset tak zustan se mnou na nl ^^

jinak jsi me potesil, pvm skill je na hovno smile.gif


low
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 17 2007 01:21pm
Quote (undead_lord @ Sun, 17 Jun 2007, 19:20)
pvm skill je na hovno smile.gif
este ze ty mas i jiny skill .)

Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 17 2007 01:25pm
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 17 2007, 05:53pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8519407&f=100

tu je topic ...... prodávám vše a budu rekreačně hrát scl pvp


doufám že někoho potěším .... a jen málo lidí zklamu


jestli by sis chtěl zkusit ww/trap assku, tak ti můžu pučit acc smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 17 2007 03:00pm
jak si to predstavujes? nejdriv me dotahnes na HCL, pomuzes mi zvetit se a ted jdes klidne do hajzlu? pche, to jsem si teda nemyslel... a dalsi vec, proc pack only?? clovek je nemocnej a ty mu jeste cuchas takhle nervy... STYD SE !!!
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 17 2007 03:08pm
Quote (MrReaper @ Sun, 17 Jun 2007, 21:00)
jak si to predstavujes? nejdriv me dotahnes na HCL, pomuzes mi zvetit se a ted jdes klidne do hajzlu? pche, to jsem si teda nemyslel... a dalsi vec, proc pack only?? clovek je nemocnej a ty mu jeste cuchas takhle nervy... STYD SE !!!


klid reape teĎ už z toho asi nci neprodám ^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 17 2007 03:12pm
fake.
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll