☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Problem S Dia > topoic:D
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 470
Replies: 10
Track Topic
alda
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold
:
8.99
#1
Jun 14 2007 12:25pm
lidi mam takovej problem s fps driv se mi zobrazovali standartne a ted je to rameckovane a je to hodne bile jako takove asi 3 pruhy v jednom a v rameskach sou cisla a pismena... a nejde nic videt co udelat aby mi znovu jelo vsechno jak pred tim?
melcz
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold
:
26.00
#2
Jun 14 2007 01:08pm
mozna by picture napovedel vic, jestli se ti chce muzes zkusit preinstalovat ovladece grafiky (odebrat a nainstalit znova) - tim nic nezkazis ..
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#3
Jun 14 2007 02:17pm
mám něco podobného, ale s tím rozdílem, že se mi nezobrazují vůbec už jsem si zvykl, ale zajimalo by me jaky mam ping na bnet
This post was edited by Sebasti on Jun 14 2007 02:17pm
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#4
Jun 14 2007 02:20pm
Quote (Sebasti @ Thu, Jun 14 2007, 08:17pm)
mám něco podobného, ale s tím rozdílem, že se mi nezobrazují vůbec už jsem si zvykl, ale zajimalo by me jaky mam ping na bnet
celkem dobra rada
undead_lord
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
146,390.88
#5
Jun 14 2007 02:31pm
mozna zkus zmenit v nastaveni graf d2 z 3d na 2d nebo obracene. Me to drive pomohlo
nebo jeste jedna rada. Udelej si winmod d2 a tam to zkus jestli ti to dela taky
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#6
Jun 14 2007 02:36pm
jediná věc co mě na tohle
většinou
pomohla byla reinstall
alda
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold
:
8.99
#7
Jun 14 2007 03:03pm
hmm tak abych uz zacal preinstalovavat..
alda
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold
:
8.99
#8
Jun 14 2007 03:20pm
ok tak pomohl jen test a prepnuti na d2 ale v pohode to je diky moc
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#9
Jun 15 2007 03:44am
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 14 2007, 08:36pm)
jediná věc co mě na tohle
většinou
pomohla byla reinstall
prosimte, kdo ti delal signature?
alda
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold
:
8.99
#10
Jun 16 2007 11:02am
tomovi to delal karbec..
de to poznat..
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact