d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vlasy > aneb show your fav hairstyle
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2007 01:44pm
Takze tenhle topic bude (necekane) o vlasech... Ukazte jake haro byste chteli mit, jake se vam libi, proste cokoliv... Zacinam, takove vlasy bych chtel mit (klidne i s tou barvou smile.gif a klidne i s tou holkou laugh.gif )
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 13 2007 01:56pm
měl jsi to dát spíš ze předu smile.gif



¨
biggrin.gif

This post was edited by Killer111 on Jun 13 2007 01:56pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2007 02:10pm
Quote (Killer111 @ Wed, 13 Jun 2007, 21:56)
měl jsi to dát spíš ze předu smile.gif

tu fotku mi posílal kámos protoze vi ze jsem pres vlasy tak trochu uchyl... reknu mu at mi posle fotku zepredu pokud nejakou ma smile.gif
btw vyhlasuju soutez: kdo postne pic mojeho fav hairstyle zvitezi wink.gif a neni to tak tezke jak si myslite wink.gif
edit: jo a cena je 10fg , sem zapomel
edit: a tady pic dalsiho cool hairstylu (a taky cool holky, sleduju jeji "praci" uz hodne dlouho - modelka, ne kurva jak by si nekdo myslel laugh.gif )


This post was edited by MrReaper on Jun 13 2007 02:15pm
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 13 2007 02:15pm
me se osobne libeji normalni kratke vlasy (pro chlapy). zadny dlouhy, kde lezou vsi. Jsem mel kamose ve tride a vypadal ze zadu jako holka xD

me se libeji tyhle


prvni beck


nebo tohle by metalistum slusilo:



This post was edited by undead_lord on Jun 13 2007 02:28pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2007 02:17pm
Quote (undead_lord @ Wed, 13 Jun 2007, 22:15)
me se osobne libeji normalni kratke vlasy (pro chlapy). zadny dlouhy, kde lezou vsi. Jsem mel kamose ve tride a vypadal ze zadu jako holka xD


mno jako ja mam dlouhe vlasy uz nejaky ten patek a vsi jsem jeste nemel... jde o to jak se clovek stara... jinak ja vypadam jako holka zezadu i zepredu takze nevim o co jde laugh.gif
edit: a prosil bych kdyz uz diskutujete tak postnete nejaky pekny pic nebo neco dycky, at ten topic vypada hezky wink.gif

edit: hairstyle v podstate nezajimavy, ale ma super barvu


This post was edited by MrReaper on Jun 13 2007 02:21pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 13 2007 02:22pm
já jsem postl biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 13 2007 02:26pm
Reaper favourite hairstlye : Try number 1) !!!!!




what about this ? biggrin.gif

edit : Reapere nezajímavý hairstyle ? tongue.gif
O Mikovi radši jen v dobrém kk np ? biggrin.gif

This post was edited by FF-speed on Jun 13 2007 02:27pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2007 02:31pm
Quote (FF-speed @ Wed, 13 Jun 2007, 22:26)
Reapere nezajímavý hairstyle ? tongue.gif O Mikovi radši jen v dobrém kk np ? biggrin.gif

Hmm, mas u me bod ze poznas Mika smile.gif Hair - Myslim jako ze neni nijak vyjimecny, jinak ma ofc godly haro smile.gif a nedelej tu pls bordel takovyma trapnyma try-ema smile.gif
napoveda: tenhle hairstyle to taky neni laugh.gif


edit: Lodriku ten hairstyle ty holky mam taky moc rad smile.gif

This post was edited by MrReaper on Jun 13 2007 02:32pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 13 2007 02:42pm
best imo

Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 13 2007 03:36pm


zkusim tohle pro reapa ?biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll