d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Ví Adresu Na Shiftyho? > chtěl bych mu poslat dáreček
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jun 10 2007 03:23am
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 10 2007 04:30am
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc


wtf?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 06:38am
jako RL adresu ? copa se stalo ?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2007 06:46am
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 10 2007, 01:38pm)
jako RL adresu ? copa se stalo ?


vykradl ho
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jun 10 2007 07:02am
adresu k nemu domu biggrin.gif vybral mi acc a ted to na jsp rozprodava ... chtel bych si s nim potykat z oci do oci
nebo alespon jeho krestni jmeno biggrin.gif budu za to vdečnej dam i odmenu za celou adresu

This post was edited by fu.me on Jun 10 2007 07:05am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 07:06am
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 02:02pm)
adresu k nemu domu biggrin.gif vybral mi acc a ted to na jsp rozprodava ... chtel bych si s nim potykat z oci do oci


omg sad.gif az budu mit naky fgz tak ti neco poslu. to co mam ted jen drzim ..
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jun 10 2007 07:14am
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 10 2007, 01:06pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 02:02pm)
adresu k nemu domu biggrin.gif vybral mi acc a ted to na jsp rozprodava ... chtel bych si s nim potykat z oci do oci


omg sad.gif az budu mit naky fgz tak ti neco poslu. to co mam ted jen drzim ..


omg diky za nabídku první co mi nabídl pomoc. Já to nějak zvládnu ale Shiftymu namočím hlavu do hajzlu a pochčiju ho. Možná si s sebou vezmu i hovna od dcerky do nějakyho pytliku a rozmazu mu je po ksichtě.....
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 10 2007 08:28am
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 01:14pm)
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 10 2007, 01:06pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 02:02pm)
adresu k nemu domu biggrin.gif vybral mi acc a ted to na jsp rozprodava ... chtel bych si s nim potykat z oci do oci


omg sad.gif az budu mit naky fgz tak ti neco poslu. to co mam ted jen drzim ..


omg diky za nabídku první co mi nabídl pomoc. Já to nějak zvládnu ale Shiftymu namočím hlavu do hajzlu a pochčiju ho. Možná si s sebou vezmu i hovna od dcerky do nějakyho pytliku a rozmazu mu je po ksichtě.....


no tak, to jsou ale ostra slova biggrin.gif

kdyz tak msg, taky ti neco hodim biggrin.gif

edit: mam tim na mysli veci ne hovna biggrin.gif

This post was edited by undead_lord on Jun 10 2007 08:29am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 10 2007 08:32am
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc


ty seš fakt blbeček, kvůli hře chceš někomu rozmlátit držku? a na to, že je třeba silnější, než ty, jsi asi nepomyslel, co?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 10 2007 09:13am
kdo je to?
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll