d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Dalo? Vzalo? > diablo?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 6 2007 11:34am
tak já zaènu co vám dalo èi vzalo hraní d2
vzalo:
kámoše
èas
prachy za elektriku
dalo:
kámoše a dobré
dobrý pocit
zábavu urèitì si na nìco eštì vzpomenu
a hlavnì mi to dalo to že jsem si uvìdomil že je lepší to nehrát a vážim si pak víc lidí a hlavnì sem se zaèal uèit a jít do sebe mam cíle ty sem mìl vždy ale ,jako jsem byl vždy
ctižádostiví ale ted si du za svýma snama eštì tvrdìji

osbní názor vidím negativnì jen ty kámoše vidím na to tom pozitivum

This post was edited by Lua on Jun 6 2007 11:37am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 6 2007 11:46am
Dalo:
Fun Fun Fun (neni to song od Scorpions? smile.gif ).
Trenink anglictiny.
Potkaval jsem tady nejruznejsi druhy lidi a vim komu se da verit a na koho si davat bacha.
No a lidi to je tak samozrejme ze ani nemusim psat snad. Ale radsi jsem to sem editnul smile.gif

Vzalo:
Nejaky ten cas (kterej bych stravil hranim jine hry).
Chvilema mi u toho fakt tekly nervy (ktere by mi jinak tekly jinde).
Veskere iluze oprogramatorech laugh.gif .

This post was edited by MrReaper on Jun 6 2007 11:49am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 6 2007 11:48am
+
neskutecna prdel
zabava
kamosi
zabiti volnyho casu
ta anglictina
-
skola
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 6 2007 11:50am
vzalo:
peníze za elektriku, za pøipojení ( hlavnì 56k modem biggrin.gif )
hlavnì èas

dalo:
fun, kámoši, znalosti
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 6 2007 12:25pm
lul ta angliètina jj tu sem taky pøedtím neumìl vùbec a ted se díky tomu doruzumim
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 6 2007 12:28pm
Quote (Lua @ Wed, Jun 6 2007, 07:25pm)
lul ta angliètina jj tu sem taky pøedtím neumìl vùbec a ted se díky tomu doruzumim


rukama, nohama ? ^^ - ne to byl joke tongue.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 6 2007 12:31pm
Quote (Lua @ Wed, Jun 6 2007, 06:25pm)
lul ta angliètina jj tu sem taky pøedtím neumìl vùbec a ted se díky tomu doruzumim


napred se nauc cesky raci wink.gif a abych jen sproste neOTckoval, kdyz za to vsecky prcam, tak mi to nedalo nic a krome casu ani nevzalo ...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 6 2007 12:46pm
dalo

par e-frends smile.gif
zabilo par hodin nudy

vzalo

cas na ucenie sad.gif
kondicku xD


Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 6 2007 12:58pm
+
aj
friends
fun
zabitej cas
uvedomeni si priorit ( to trvalo par let)

-
nekdy az moc zabiteho casu



Edit: po dlouhe dobe normalni a pekny topic lua.

This post was edited by Sentinel4 on Jun 6 2007 12:59pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 6 2007 01:19pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, 6 Jun 2007, 18:58)
+
aj
friends
fun
zabitej cas
uvedomeni si priorit ( to trvalo par let)

-
nekdy az moc zabiteho casu



Edit: po dlouhe dobe normalni a pekny topic lua.


vouch for the last sentence smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll