Quote (undead_lord @ Sun, 3 Jun 2007, 19:37)
kdyz pouzivas clasic key 1 + exp key 1 tak nemuzes
hrat s clasic key1 + exp key 2.
Nebo kdyz dostanes bann s clsic 1 + exp 1 tak uz nemuzes pouzivat ani jednu z techto keyu
ani clasic1 + exp2
snad chapes ^^