d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Urazy > podelte sa so svojimi urazmi
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 2 2007 04:53pm
takze zacnem :
#0 spalene ruky na komine od kotla na gulas
#1 polamana ruka pad na telesnej
#2 poalmana ruka pad zo strechy garaze
#3 DNES > orezavacom som si rozrezal prvy clanok malicka (najblizsi k dlani) asi do polky ...20stehov smile.gif videl som si maso kost ....wacko.gif

Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 2 2007 05:24pm
Zrazil ma bicykel a zfuxxoril mi koleno,ze mi trcal klb aj s kostou,ale nic zlomene,len krva...
Oco ma ked som mal 8 trafil kajakom do cela a ja som padol do vody xD ...
Rozisla sa somnou frajerka,bo mala ineho ...
Asi setko,stastie mam,ci skor ostatne bol taky low-end,ze si to nepamatam...
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 2 2007 05:26pm
Musim zaklepat, ale nikdy se mi snad nic vážnìjšího nestalo. smile.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 2 2007 07:15pm
2x zlomený zápìstí fotbal ; led v kombinaci s bruslema biggrin.gif
1x naštípnutý zápìstí - pád z kola
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2007 01:13am
Natrzeny vazy v kolene , ale jinak nic , tez klepam ^^

This post was edited by Karbec on Jun 3 2007 01:14am
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 3 2007 01:23am
muj uraz??? narodil sem se biggrin.gif a druhy prijemnejsi je diablo to je uraz cislo dva

This post was edited by alda on Jun 3 2007 01:24am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 3 2007 01:24am
když sem eštì jezdil motocross to toho bylo .. biggrin.gif
takže:
naštípnutej palec - pád z motorky
naštípnutá èéška - pád na ledu pøed školou biggrin.gif
votøes mozku a následnejch asi 10 minut kdy sem nevìdìl kde sem a co dìlám atd - pád z motorky
roztrhlej bok vod šutru - pád z motorky

jinak to sou jen ty vážnìjší co si pamatuju.. tøeba èasem toho ešì vypotim víc smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 3 2007 02:01am
#1 zlomena ruka pri hrach v skolke rofl.gif a ucitelky ze nic biggrin.gif
#2 pohryzol ma zlaty havo...cel som ho len pohladkat ^^
#3 ked som mal asi 9r tak som mal take male slapacie auto cele zo zeleza, trocha som vybrusil sedacku a raz som rychlo nasadaol a bol z toho pekne vypadajuci chrbat ^^

tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 3 2007 02:03am
mì se taky nic vážnìjšího nestalo, nikdy sem si nic nezlomil.
jen jsem jednou narazil do zdi a mìl otøes mozku a
taky jsem s jednou pøi stojce bloknul krk, ale to je obojí hodnì dávno biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 3 2007 02:06am
Odsekl sem si kus prstu ( ale už to dorostlo)
zlomená ruka
zlomený prst na ruce smile.gif

to jest snad vše
Go Back To České a Slovenské Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll