když sem eštì jezdil motocross to toho bylo ..

takže:
naštípnutej palec - pád z motorky
naštípnutá èéška - pád na ledu pøed školou

votøes mozku a následnejch asi 10 minut kdy sem nevìdìl kde sem a co dìlám atd - pád z motorky
roztrhlej bok vod šutru - pád z motorky
jinak to sou jen ty vážnìjší co si pamatuju.. tøeba èasem toho ešì vypotim víc