d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dva Dckeye > na jednom pc
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 1 2007 05:00am
jakto mam udelat lidi ??? potrebuju pomoct nevim jak nainstalovat dia.. potrebuju ho nainstalovat dvakrat... mam loader ale nevim jakto udelat nainstalovat a spustit pomoze mi nekdo ?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 1 2007 05:03am
a máš 2x lod cd key a 2x classic cd key ? smile.gif bez toho to nejde
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 1 2007 05:10am
nebyl tu uz taky takovy topic jednou? tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 1 2007 05:38am
s jednim keyem, to jde spustit víckrát ale nejde jít na bnet..
nainstaluješ to tak, že složku s diablem, pøejmenuješ tøeba Diablo II - 2
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 1 2007 07:12am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 1 Jun 2007, 12:10)
nebyl tu uz taky takovy topic jednou? tongue.gif


nejednou tongue.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 1 2007 07:32am
nainstaluj diablo s jednim cd keyem, pote prejmenuj tu slozku do ktere si to nainstaloval z diablo II treba na d2

pak muzes instalovat diablo number2
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 1 2007 08:05am
Quote (z3r0. @ Fri, 1 Jun 2007, 15:32)
nainstaluj diablo s jednim cd keyem, pote prejmenuj tu slozku do ktere si to nainstaloval z diablo II treba na d2

pak muzes instalovat diablo number2


2 instalace nejsou nutné ! aldo pokud máš ICQ tak mi posli PM a ja ti to vysvetlim a pomuzu ti
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 1 2007 08:10am
jeee diky moc zkusim par cd keyu
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 1 2007 08:11am
Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 03:05pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 1 Jun 2007, 15:32)
nainstaluj diablo s jednim cd keyem, pote prejmenuj tu slozku do ktere si to nainstaloval z diablo II treba na d2

pak muzes instalovat diablo number2


2 instalace nejsou nutné ! aldo pokud máš ICQ tak mi posli PM a ja ti to vysvetlim a pomuzu ti


tak by me zajimala druha moznost jak toho dosahnout, aby si mel 2jinne cd keye a pritom si to nemusel dvakrat instalovat, muzes to napsat sem smile.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 1 2007 08:18am
Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 04:05pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 1 Jun 2007, 15:32)
nainstaluj diablo s jednim cd keyem, pote prejmenuj tu slozku do ktere si to nainstaloval z diablo II treba na d2

pak muzes instalovat diablo number2


2 instalace nejsou nutné ! aldo pokud máš ICQ tak mi posli PM a ja ti to vysvetlim a pomuzu ti


v poho moje icq si muzete opsat vsichni ale chci aby pri autorizaci bylo videt s kym mam tu cest tzn... napisete tam cau aldo to sem ja z jsp XY(XY=nick)
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll