no, my mame na vypocetku taky dobre uchylaky... jak jsem zminoval, celou dobu se u nich hovno dela, a jak prijde maturita, tak te tam drti na uplnych hovadinach, strasne do hloubky chcou vedet neco, co vidi ze moc nevis. Jsem to videl jak sem se byl divat na maturity, delaji to kazdemu.