d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Boti > Máte? Odkud? Jde mu to?
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 30 2007 03:29am
Cau, chtìl bych si poøídit nìjakého bota na hledání vìcí, mìl by chodit na andy, contess, summoner, duri a Mepha...
Mùžete poradit jakého? kde jej stáhnu? A jak jej nastavím?
Jen odpovedi od lidi, co maj s tím zkušenosti... dík wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 30 2007 04:01am
je to tu zakazane mluvit o botech smile.gif

jinak kdyz pouzivas bota, tak to muzou zjistit a dat ti banana

mmbot zkus
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 30 2007 04:05am
ja mam boti najki ale musim kupit nove bo mi zacali hnit znutra rofl.gif a take pekne biele boli sad.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 30 2007 04:08am
Quote (undead_lord @ Wed, May 30 2007, 10:01am)
je to tu zakazane mluvit o botech smile.gif

jinak kdyz pouzivas bota, tak to muzou zjistit a dat ti banana

mmbot zkus


heh, to je jak za komárù... huh.gif dry.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 30 2007 04:41am
Quote (Sebasti @ Wed, May 30 2007, 09:29am)
Cau, chtìl bych si poøídit nìjakého bota na hledání vìcí, mìl by chodit na andy, contess, summoner, duri a Mepha...
Mùžete poradit jakého? kde jej stáhnu? A jak jej nastavím?
Jen odpovedi od lidi, co maj s tím zkušenosti... dík wink.gif


méééé ty we mééé to už ani nemá cenu komentovat ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll