☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Boti > Máte? Odkud? Jde mu to?
Closed
New Topic
New Poll
Views: 188
Replies: 4
Track Topic
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#1
May 30 2007 03:29am
Cau, chtìl bych si poøídit nìjakého bota na hledání vìcí, mìl by chodit na andy, contess, summoner, duri a Mepha...
Mùžete poradit jakého? kde jej stáhnu? A jak jej nastavím?
Jen odpovedi od lidi, co maj s tím zkušenosti... dík
undead_lord
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
146,390.88
#2
May 30 2007 04:01am
je to tu zakazane mluvit o botech
jinak kdyz pouzivas bota, tak to muzou zjistit a dat ti banana
mmbot zkus
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#3
May 30 2007 04:05am
ja mam boti najki ale musim kupit nove bo mi zacali hnit znutra
a take pekne biele boli
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#4
May 30 2007 04:08am
Quote (undead_lord @ Wed, May 30 2007, 10:01am)
je to tu zakazane mluvit o botech
jinak kdyz pouzivas bota, tak to muzou zjistit a dat ti banana
mmbot zkus
heh, to je jak za komárù...
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#5
May 30 2007 04:41am
Quote (Sebasti @ Wed, May 30 2007, 09:29am)
Cau, chtìl bych si poøídit nìjakého bota na hledání vìcí, mìl by chodit na andy, contess, summoner, duri a Mepha...
Mùžete poradit jakého? kde jej stáhnu? A jak jej nastavím?
Jen odpovedi od lidi, co maj s tím zkušenosti... dík
méééé ty we mééé to už ani nemá cenu komentovat ^^
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact