Quote (gigosh @ Tue, May 29 2007, 02:00pm)
CAute ...stahujete , pocuvate musicu a este nieco by ste pri tom robili ? ...tak natukajte-----
http://www.travian.sk/?uc=sk1_24130 ....je to obycajna klikacka kde si budujete dedinku ....more players more fun !!
To je jak z nejake reklamy