Quote (Esantin @ Fri, May 25 2007, 07:40pm)
gieb pics

hh

nou koment
edit píèo to sou fota jak píèa velké

ve widech sou nìják menší

ehm cigárko pøedeurotunelem

mam víc fotek èekam eštì na pár várek od kámošù a kámošek a hitlera atd najdu pozdìji

This post was edited by Lua on May 25 2007 01:59pm