Quote (CarodeJ @ Sat, 26 May 2007, 14:31)
Quote (MrReaper @ Sat, May 26 2007, 12:23pm)
já bych to zkusil, pokud to nebude moc na ukor casu straveneho u diabla

lol, to snad neni mozny

proc? kdyz uvazim ze na dia stravim 3/4 casu u sveho PC (ne u notebooku, tam pracuju !) tak mam furt 1/4 na tohle pokud tobude stát za to