Quote (alda @ Fri, 25 May 2007, 18:22)
pro me zama monika cruse weichtentechnikk(hraje schranz vice info na www.hgoht.hu) nase misa salacova raniery....dobrej vyber dobra akce ted to budenarez pac weichtentechnik je livepa

co to je vlstne za styl? a paci sa mi tvoj sign, prave kukavam ten serial ^^