d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Co Je? > nechápu
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 25 2007 07:02am
Co mi to zase battle dìlá?????!!!
Your connection has been temporarily resticted from this realm. Please try to log in other time.
OMFG, WTF?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 25 2007 07:03am
jezis ty si newb
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 25 2007 07:04am
Quote (Karbec @ Fri, May 25 2007, 01:03pm)
jezis ty si newb


jo bohužel jsem, udìlalo mi to poprve, tak jsem tak trochu vystrašená... sad.gif Je to normalní?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 25 2007 07:05am
jaj to je holka wink.gif
Je to uplne normalni , to dela casto , pockej 5-20 min
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 25 2007 07:12am
hh, nejsem holka, ale jsem kráva biggrin.gif
až snama budeš nìkdy hulit pochopíš... wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 25 2007 07:17am
Quote (Sebasti @ Fri, 25 May 2007, 15:12)
hh, nejsem holka, ale jsem kráva biggrin.gif
až snama budeš nìkdy hulit pochopíš... wink.gif


ok
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 25 2007 07:23am
Quote (Sebasti @ Fri, May 25 2007, 01:04pm)
Quote (Karbec @ Fri, May 25 2007, 01:03pm)
jezis ty si newb


jo bohužel jsem, udìlalo mi to poprve, tak jsem tak trochu vystrašená... sad.gif Je to normalní?


keke to je jak v bravu... mám 10 let a ještì jsem nespala s žádným klukem, je to normální? biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 25 2007 07:24am
jsem cikanka, mam 15 let a jeste nemam dite, je muj stryc homosexual?
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 25 2007 07:29am
huh.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
May 25 2007 07:51am
you are terminated...
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll