Quote (Sebasti @ Fri, May 25 2007, 01:04pm)
Quote (Karbec @ Fri, May 25 2007, 01:03pm)
jezis ty si newb
jo bohužel jsem, udìlalo mi to poprve, tak jsem tak trochu vystrašená...

Je to normalní?
keke to je jak v bravu... mám 10 let a ještì jsem nespala s žádným klukem, je to normální?