Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:05)
Quote (Lua @ Mon, May 21 2007, 05:55pm)
stracraft 2 hm fuj d2 ušlo stejnì byla znièena dupery
a d3 :Dnevìøim že to bude dobrý osobnì èekam novej kabát a myslím že tomu bude dost chybìt
jestli bude D3 tak to bude zas xx let..
edit. 3D už neni vono
D3 3D ... kdo se v tom ma vyznat