d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Starcraft2 > oficialne oznamen..
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
May 21 2007 09:44am
Takze zadny D3 opet nebude, v sobotu ohlasili ze pracujou na Starcraftu 2.., muzete se podivat na starcraft2.com
ze screenu vypada sice zajimave, ale uz to vypadalo nadejne ze bude Diablo 3 tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 10:01am
Quote (unknown_spirit @ Mon, 21 May 2007, 17:44)
Takze zadny D3 opet nebude, v sobotu ohlasili ze pracujou na Starcraftu 2.., muzete se podivat na starcraft2.com
ze screenu vypada sice zajimave, ale uz to vypadalo nadejne ze bude Diablo 3 tongue.gif


k
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 10:03am
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 04:01pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, 21 May 2007, 17:44)
Takze zadny D3 opet nebude, v sobotu ohlasili ze pracujou na Starcraftu 2.., muzete se podivat na starcraft2.com
ze screenu vypada sice zajimave, ale uz to vypadalo nadejne ze bude Diablo 3 tongue.gif


k


stejnì D2 je nej..

This post was edited by Esantin on May 21 2007 10:03am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 10:07am
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 18:03)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 04:01pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, 21 May 2007, 17:44)
Takze zadny D3 opet nebude, v sobotu ohlasili ze pracujou na Starcraftu 2.., muzete se podivat na starcraft2.com
ze screenu vypada sice zajimave, ale uz to vypadalo nadejne ze bude Diablo 3 tongue.gif


k


stejnì D2 je nej..


VOCUH
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
May 21 2007 10:28am
ten starcraft2 vypada docela sux. Grafika dobra ale rts v 3d je na hovno. To se pak spatne ovladaji jednotky
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 21 2007 11:03am
http://www.youtube.com/watch?v=wa6ZWbPitwc&eurl=http%3A%2F%2Fgames%2Etiscali%2Ecz%2Fnews%2Fnews%2Easp%3Fid%3D22400%26r%3Dtop

mna velmo zaujalo toto videjko biggrin.gif hlavne druha polovica ... ta lod co robi no neskutocne.... to bude bordel rofl.gif hlavne to na konci biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 21 2007 11:55am
stracraft 2 hm fuj d2 ušlo stejnì byla znièena dupery
a d3 :Dnevìøim že to bude dobrý osobnì èekam novej kabát a myslím že tomu bude dost chybìt
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 12:05pm
Quote (Lua @ Mon, May 21 2007, 05:55pm)
stracraft 2 hm fuj d2 ušlo stejnì byla znièena dupery
a d3 :Dnevìøim že  to bude dobrý osobnì èekam novej kabát a myslím že tomu bude dost chybìt


jestli bude D3 tak to bude zas xx let..
edit. 3D už neni vono

This post was edited by Esantin on May 21 2007 12:05pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 12:13pm
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:05)
Quote (Lua @ Mon, May 21 2007, 05:55pm)
stracraft 2 hm fuj d2 ušlo stejnì byla znièena dupery
a d3 :Dnevìøim že  to bude dobrý osobnì èekam novej kabát a myslím že tomu bude dost chybìt


jestli bude D3 tak to bude zas xx let..
edit. 3D už neni vono


D3 3D ... kdo se v tom ma vyznat
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll