d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Naruto > Vše o narutovi/pokec/atd
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 21 2007 08:31am
Takže koukám že nejsem sám co ho každej tejden hltá

Teï sem se dopátral k movie celoveèernáku 3 btw 1 a 2 sou z klasického naruta 3ka už je z shippuden teda aspoò myslím teï si ho du pustit

chci slyšet vaše dojmy chválu èi kritiku celého serialu èi filmù
movie 1 pìkné ale klasické díly sou lepší
movie 2 to samé
movie 3 du se teï na ní dívat
serial naruto bomba
serial naruto shippuden prostì pecka a 1 díl tejdnì je málo

osobnì sem na tento díl narazil èistì náhodou a hlavnì zaèaly dávat na jetixu v èeštinì tak sem to sledoval do takového 8 dílu
a sem si øekl jeden díl dennì no fuj tak sem to zaèal sledovat v originálu na ytb s english sub
prostì mì to pohltilo ale nìkdy sem si øíkal kurva se poseru za 1 u toho sedim furt a za druhý tolik èasu a tøeba 100 díl z 230 nepoèítam shippuden na tem sem taky narazil náhodou
protže se mi to nelíbilo ten konec že sasuke je orochimara a akatsuki øádí biggrin.gif
jen pro info 230 = pøez 78 hodin neústálého koukání a pøedbíhat díly taky není dobré + fílmy a pak shippuden zase dalších 10h možná teï

mam i link kde jsou všechny díly po hromadì a každej tejden tak ètvrtek ebo pátek se uploaduje new díl z shippuden je to lepší než na youtube
tak kdo by chtìl tøebas zaèít sledovat tak mi pmìte dám vám link

tady je link na movie 3 jestli chcete vidìt zpìtnì 1 a 2 tak hledejte biggrin.gif
http://www.dailymotion.com/renji_da/video/x1ugbd_p1-naruto-movie-3-english
osobní hodnocení naruta jako celku 10/10 biggrin.gif to prostì nejde jinak
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 21 2007 08:42am
dobrej pribeh ale jeden dil obsahuje tak 60 % zbytecnosti. Jinak shipuuden je o hodne lepsi nez ten stary smile.gif

btw ted jsem videl podobny a dalo by se tak rici asi lepsi -> bleach

prvnich 20 dilu je na hovno ale potom uz je to lepsi. Je to podbne jako naruto akorat "dospelejsi"


videt to muzete na www.crunchyroll.com


p.s. konecne dobry post luo

This post was edited by undead_lord on May 21 2007 08:46am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 21 2007 08:45am
Quote (undead_lord @ Mon, May 21 2007, 02:42pm)
dobrej pribeh ale jeden dil obsahuje tak 60 % zbytecnosti. Jinak shipuuden je o hodne lepsi nez ten stary smile.gif

btw ted jsem videl podobny a dalo by se tak rici asi lepsi -> bleach
videt to muzete na www.crunchyroll.com


p.s. konecne dobry post luo


no 60% zase né ale je pravda že se tam èasto nìco opakuje shippuden je good a bleach sem vidìl asi pár dílù ale to mì fakt vùbec nevzalo

øekni tak ve skratnce jak a co atd páè fakt to na první pohle nevypadá dobøe

This post was edited by Lua on May 21 2007 08:45am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 21 2007 08:53am
Co to je?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 21 2007 08:57am
Quote (Leri @ Mon, May 21 2007, 02:53pm)
Co to je?


to sou serialy animované na ytb když zadáš naruto amv tak když jich pár skoukneš a zaujmì tì to tak ti mùžu dát link na všechny díly
rada je jed pìknì po poøadì
mì sralo že na ytb po tom dou den po upu už to mazaj tak sem si našel pìkný link no biggrin.gif zkus par amv a uvdíš sám biggrin.gif
edit je to serial se špetkou humoru akce a oblbovaèek ale nìco to má do sebe
bych øekl že jedno z hesel tohoto serialu je Never give up / nikdy se nevzdávej

This post was edited by Lua on May 21 2007 08:59am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 08:59am
Quote (Leri @ Mon, May 21 2007, 02:53pm)
Co to je?


taky o tom slyšim poprvý biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 10:05am
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 16:59)
Quote (Leri @ Mon, May 21 2007, 02:53pm)
Co to je?


taky o tom slyšim poprvý biggrin.gif


VOCUH
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 21 2007 10:29am
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 02:59pm)
Quote (Leri @ Mon, May 21 2007, 02:53pm)
Co to je?


taky o tom slyšim poprvý biggrin.gif


kdo neleti na japonsky hentai tak to nebude mit rad biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 10:33am
Quote (undead_lord @ Mon, May 21 2007, 04:29pm)
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 02:59pm)
Quote (Leri @ Mon, May 21 2007, 02:53pm)
Co to je?


taky o tom slyšim poprvý biggrin.gif


kdo neleti na japonsky hentai tak to nebude mit rad biggrin.gif


lul biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 10:34am
Quote (undead_lord @ Mon, 21 May 2007, 18:29)
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 02:59pm)
Quote (Leri @ Mon, May 21 2007, 02:53pm)
Co to je?


taky o tom slyšim poprvý biggrin.gif


kdo neleti na japonsky hentai tak to nebude mit rad biggrin.gif


tak to bude dobryyy wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll