d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > ++ 1. české PlacenÉ Pwe ++
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,036
Joined: Nov 15 2006
Gold: 10.50
May 20 2007 09:51am
++ 1. české PLACENÉ PWE ++

//22.5 mam narozeniny (18. ^^) taxem se rozhod ze to oslavime!//
Zdravim. Rozohdl jsem se predbežně oznámit že 26.5 (sobota) bych mohl udělat placené PWE.
Vše záleží na počtu lidí,pokud by bylo málo lidi tak FG okamžitě vrátím ve 100% hodnotě.
Vaše FG můžete posílat už teď, samozřejmě pokud se PWE nebude konat tak vam budou vráceny!

==================================
5fg = keys:*UNLIMITED* , IP: 1hod. Předem
10fg = keys:*UNLIMITED* , IP: 2,5hod. Předem
==================================

Alespoň předběžne pls. napište do tohoto topicu že se zůčastníte,nebo pošlete FG.Fg posilejte z předmětem CZE PWE
Bude tu list v podobě : JOINED | PAYED a u kazdeho napsano jestli je joined a jestli už zaplatil.

thx. Majklcze

edit1: PWE soje jsou už zařízeny potřebujeme kolem 50 lidi.

LIST
=================
ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no

This post was edited by majklcze on May 20 2007 10:07am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 20 2007 10:29am
10fg som in
Member
Posts: 2,036
Joined: Nov 15 2006
Gold: 10.50
May 20 2007 10:37am
Quote (otko @ Sun, May 20 2007, 04:29pm)
10fg som in


LIST
=================
ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
May 20 2007 10:47am
co je to pwe ? -.-
Member
Posts: 2,036
Joined: Nov 15 2006
Gold: 10.50
May 20 2007 10:50am
Quote (1shot1kill @ Sun, May 20 2007, 04:47pm)
co je to pwe ? -.-


Private WORLD EVENT icon_pointr.gif Osobni DIABLO WALKS ON EARTH smile.gif joines se popř. zaplatis ... dostanes IP (26.5) a hledas hry na teto IP.. kolik jich najdes tolik mas ANNIHILU smile.gif

This post was edited by majklcze on May 20 2007 10:50am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 20 2007 11:13am
Quote (majklcze @ Sun, May 20 2007, 04:50pm)
Quote (1shot1kill @ Sun, May 20 2007, 04:47pm)
co je to pwe ? -.-


Private WORLD EVENT icon_pointr.gif Osobni DIABLO WALKS ON EARTH smile.gif joines se popř. zaplatis ... dostanes IP (26.5) a hledas hry na teto IP.. kolik jich najdes tolik mas ANNIHILU smile.gif


ja nenajdu ani jednu to znamena ze jen tak vyhodim 10 fg jo? tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 20 2007 12:11pm
+SIGNED UP
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
May 20 2007 12:35pm
prvni cze pwe to neni ^^

a nechapu proc za 5 fg 1 hod predem a za 10 fg 2.5 hod predem? ^^

diskriminace lidi s mensim poctem fgs biggrin.gif

5 fg in
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 20 2007 12:50pm
neumim to.. tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 20 2007 12:56pm
Quote (Karbec @ Sun, May 20 2007, 06:50pm)
neumim to.. tongue.gif


když mi pomužeš se sign tak tě to naučim biggrin.gif

This post was edited by Esantin on May 20 2007 12:56pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll