d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Timto Bych Chtel Podekovat > ................................
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 15 2007 10:42am
Lerimu .. za jeho vdìk. no more words ..
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 15 2007 10:44am
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 15 2007 10:48am
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.


uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 15 2007 10:50am
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:48pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.


uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?


Tohle uz je ale docela asslick biggrin.gif
Ne vazne, diky za to donate, kdykoliv se ozvi smile.gif
Jestli prijedes do Ostravy na majdeny, koupim ti 10 piv zadarmo!

This post was edited by Leri on May 15 2007 10:51am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 15 2007 10:52am
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:50pm)
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:48pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.


uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?


Tohle uz je ale docela asslick biggrin.gif
Ne vazne, diky za to donate, kdykoliv se ozvi smile.gif
Jestli prijedes do Ostravy na majdeny, koupim ti 10 piv zadarmo!


esli to bude Ostravar tak ale mizim na záchod biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 15 2007 10:53am
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:52pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:50pm)
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:48pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.


uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?


Tohle uz je ale docela asslick biggrin.gif
Ne vazne, diky za to donate, kdykoliv se ozvi smile.gif
Jestli prijedes do Ostravy na majdeny, koupim ti 10 piv zadarmo!


esli to bude Ostravar tak ale mizim na záchod biggrin.gif


Co ja vim, tak tam urcite budou cepovat Radegast. Pokud nejsi zvykly na lepsi, da se to pit :-)
Ostravar sucks my socks

This post was edited by Leri on May 15 2007 10:53am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 15 2007 11:10am
Quote (Leri @ Tue, 15 May 2007, 18:53)
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:52pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:50pm)
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:48pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.


uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?


Tohle uz je ale docela asslick biggrin.gif
Ne vazne, diky za to donate, kdykoliv se ozvi smile.gif
Jestli prijedes do Ostravy na majdeny, koupim ti 10 piv zadarmo!


esli to bude Ostravar tak ale mizim na záchod biggrin.gif


Co ja vim, tak tam urcite budou cepovat Radegast. Pokud nejsi zvykly na lepsi, da se to pit :-)
Ostravar sucks my socks


radegast > pilsen ale je to jen muj nazorrrrr
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 15 2007 11:13am
staropramen>radegast
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 15 2007 11:18am
Saška > all
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 15 2007 11:20am
Quote (palec @ Tue, May 15 2007, 06:10pm)
Quote (Leri @ Tue, 15 May 2007, 18:53)
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:52pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:50pm)
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:48pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.


uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?


Tohle uz je ale docela asslick biggrin.gif
Ne vazne, diky za to donate, kdykoliv se ozvi smile.gif
Jestli prijedes do Ostravy na majdeny, koupim ti 10 piv zadarmo!


esli to bude Ostravar tak ale mizim na záchod biggrin.gif


Co ja vim, tak tam urcite budou cepovat Radegast. Pokud nejsi zvykly na lepsi, da se to pit :-)
Ostravar sucks my socks


radegast > pilsen ale je to jen muj nazorrrrr


sem si jistej ze to je ciste a JEN tvuj nazor palce.. ale nic ve zlym biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll