Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:48pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.
uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?
Tohle uz je ale docela asslick

Ne vazne, diky za to donate, kdykoliv se ozvi

Jestli prijedes do Ostravy na majdeny, koupim ti 10 piv zadarmo!
This post was edited by Leri on May 15 2007 10:51am