Quote (z3r0. @ Sun, May 13 2007, 06:32pm)
Quote (sapier @ Sun, May 13 2007, 06:03pm)
potrebuju od nekoho kdo by byl ochotny mi poslat soubor GAME.exe se slozky d2 jelikoz pouzivam loader tak to tam neni prosim prosim 
sob si vymazal FG
poofly..

byly duped