Quote (undead_lord @ Sat, 5 May 2007, 20:03)
Quote (Karbec @ Sat, May 5 2007, 05:42pm)
TAKZE , HRAJE TO NEKDO KROM BANICKA ?

bych si rad zahral, kdyz mi koupis new pc

1.3 ghz a 64 grafarna na dnesni hry nestaci
lol
na tom to de -.- kamos to hraje na 1ghz
teda fps ma 20 ^^