hledam zodpovedneho cloveka kdo by si ho vzal pokud este vse neexpirlo xd
zaslu mu pw na bn se asi dlouho neukazu a znova instalovat d2 se mi nechce sem smazal cely disk d
meli by tam byt life pc sks 7 life mana scs vse legit atd
nevim mozna for fun nainstaluju for fun unspoken
psat do fora este asi budu xd
dejte mi reason proc byste ho chteli atd nekolik lidi myslim vi ze ho nedostanou uz ted stejne by ho nechteli
This post was edited by Lua on May 2 2007 02:02pm