Quote (Sentinel4 @ Tue, 1 May 2007, 14:31)
Quote (exe.NoMore @ Tue, May 1 2007, 11:25am)
Quote (Sentinel4 @ Tue, May 1 2007, 11:05am)
Quinn je nejlepsi
ani nemy vime, pac nebydli v plzni? spravne? tam kde mate levne pivo a usetrite skoro celou korunu nebo 2. gz
rekl bych že sis spletl exe.nomore s black.woh