cau... mam dve knizky 1. a 3. dil... 2. dil ceka na repost nebo co

je to takovej mirnej podprumer, myslim ze o nic neprichazis, takovy rychly cteni... elektronickou formu sem nikde nevidel, i kdyz sem se po ni nak zvlast neshanel

kind regards
EDIT: no v zasade v ty jednicce se to motalo kolem bartuca the bloody (minion od baala:)) a jeho mocny krvavy zbroje

bla bla bla
This post was edited by Josefista on Apr 24 2007 12:55pm