d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Počtení Od R.a.knaak > Aneb, literatura nás povznáší...
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2007 12:25pm
Caute, nemáte někdo knižky od R.A.Knaaka???
Píše na motivy Diabla, ted napsal Pavučí Měsíc, nemá ji někdo v elektronické podobě?
Od té doby, co mi zrušili me oblibene ware*-forum mi moc nejde shánet veci, warforum nejede (aspon tak jak ma...)
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Apr 24 2007 12:34pm
cau... mam dve knizky 1. a 3. dil... 2. dil ceka na repost nebo co smile.gif

je to takovej mirnej podprumer, myslim ze o nic neprichazis, takovy rychly cteni... elektronickou formu sem nikde nevidel, i kdyz sem se po ni nak zvlast neshanel wink.gif

kind regards

EDIT: no v zasade v ty jednicce se to motalo kolem bartuca the bloody (minion od baala:)) a jeho mocny krvavy zbroje tongue.gif bla bla bla

This post was edited by Josefista on Apr 24 2007 12:55pm
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2007 12:45pm
hmm ok, ted jsem o tom četl na webu, tak me to zajímalo o co tam jde...
díky za odpověd
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll