d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp Cz/sk Server... > vice info uvnitr.
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 07:19am
Možná je zakázáno to sem postovat a nebo také ne, ale tak co už...

Patch a veskere info naleznete na této strance:

http://metalmarek.1.vg/d2.php

Hraje tam už řada lidí (ale těch není nikdy dost), takze pokud chcete tak se zde take zastavte a muzeme zaduelit smile.gif
Pravidla se jedou podle ep, equip nakoupite vetsinou ve shopu, popr.: crafty nebo rare vycubite.
Ping solidni a sou zde ruzne vychytavky.

Takže pokud jste fandové PvP, tak neváhejte smile.gif
Těšíme se na Vás nové hráče, kteří tam zavítáte.


EDIT: podstatná věc, kterou sem opomenul je, že se jedná o verzi 1,10

This post was edited by z3r0. on Apr 24 2007 07:23am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 24 2007 07:34am
nasrat, ty uz prece nehrajes ?
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 07:53am
Quote (Killer111 @ Tue, Apr 24 2007, 02:34pm)
nasrat, ty uz prece nehrajes ?


Kdo říkal? smile.gif sem tam zahraju s wokem :-/
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Apr 24 2007 08:03am
tam radsi chodit ani nebudu. Jeste bychom se tam pohadali *-.-
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 08:05am
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:03pm)
tam radsi chodit ani nebudu. Jeste bychom se tam pohadali *-.-


Nehadam se kdyz nemam duvod sad.gif

Je tam vic lidi nez jen ja, takze se nemusis bat smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 24 2007 08:12am
sami noobove nema cenu tam chodit , uz jsem tam byl a stoji to za hovno
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Apr 24 2007 08:13am
nakej navod by se hodil
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 24 2007 08:15am
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:13pm)
nakej navod by se hodil


stahnes editor, das IP , vyberes IP v d2 hre a jedes , co je na tom tezkyho ? smile.gif
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Apr 24 2007 08:16am
Quote (Killer111 @ Tue, Apr 24 2007, 02:15pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:13pm)
nakej navod by se hodil


stahnes editor, das IP , vyberes IP v d2 hre a jedes , co je na tom tezkyho ? smile.gif


to samozrejme vim ... akorat k cemu je patch 2.11 kdyz se tam muzu pripojit jako 1.11?

podobny blootmoru co
edit: toho jsem se bal, nainstalovat si dalsi s novym patchem, pac nemam misto na disku biggrin.gif


btw, jak dlouho bezi / pobezi ten server?
kolik hracu celkem?


This post was edited by undead_lord on Apr 24 2007 08:19am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 08:17am
Killer tam nebyl , takže si nevšímejte jeho keců :c

Přepíšeš si název svého nynějšího diabla co máš z diabloII např na: DiabloII-bn, pak můžeš znova instalovat druhé diablo.
Jakmile máš nainstalovné druhé diablo, nainstaluješ patch 1,10 a pak pouze nakopíruješ ten patch 2,11 do složky s diablem 1,10.
Account naložíš ve hře normálně.
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll