d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Command A Conquer 3 Tiberium Wars > pari to nekdo ?
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 19 2007 08:32am
Parime s kamosema pres hamachi verzi 1,4 takze esli se chce nakej bubák pridat tak klidne muze - cim vic lidi tim lip. Je to fakt supr smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Apr 19 2007 09:31am
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 19 2007 09:43am
Quote (undead_lord @ Thu, 19 Apr 2007, 17:31)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


no malem jsme to doparili..jenomze palcovi zacly treninky a na comp nema cas smile.gif..a zvlast ne na HOMAM wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 19 2007 09:57am
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 19 2007 11:22am
stahol som demo 1,7 giga... ani sa mu neuracilo spustit...vymazal som rofl.gif

ale uz len pre te videa by som to cel sad.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Apr 19 2007 11:39am
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 19 2007 12:05pm
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 06:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


ok s tebou se asi nemuzu merit.. stejne sou nejlepsi knighti (Castle) a valecnici ofc smile.gif nejvetsi trosky sou nekraci nebo swamp smile.gif (mozna este inferno)
ale muj oblibenej narod je stejne rampart smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 19 2007 01:07pm
nejvetsi krize v 3 , jsou fortress a rampart biggrin.gif

za to Dungeon a Tower rulezz, lidi byli v shadows of death oslabeny lebo archangel stoji 5k a 3 gemy sad.gif, protoze byli overpowered biggrin.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 19 2007 01:09pm
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


jsme hrávali dennì, po lance u mì doma, kámoš u mì leckdy hrál a po bitce šel rovnou do práce biggrin.gif
pøipadam si celkem skilled. biggrin.gif Odkud je name Dessa asi ani nemusím vysvìtlovat... Sice nejsou nejsilnìjší, ale behemoty mám prostì rád biggrin.gif
Podle mì ani tak nezáleží na národu jako na hrdinovi a jeho rozvoji... Alespoò na tak velký mapì.
Hráli jsme to asi tak nìjak takhle:
xl random mapa s podsvìtím, jen my dva, comp vždycky jednoho znevýhodòoval....
bitva cca 2-10 hodin, záleželo, jak rychle jsme na sebe narazili.
time limit neuznávám, staèí jít bìhem tahu 2x do fightu a už nestihneš ve mìstì nic postavit... A na quick fight ani náhodou, zbyteèná ztráta jednotek biggrin.gif
Jo a mám Heroes 3 complete (za 2 kilèa v edici game4u)
Možná bysme nìkdy mohli dát, prùser ale je, že teï jsem celkem vytíženej...


Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 19 2007 01:12pm
Quote (dessa5 @ Thu, Apr 19 2007, 08:09pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


jsme hrávali dennì, po lance u mì doma, kámoš u mì leckdy hrál a po bitce šel rovnou do práce biggrin.gif
pøipadam si celkem skilled. biggrin.gif Odkud je name Dessa asi ani nemusím vysvìtlovat... Sice nejsou nejsilnìjší, ale behemoty mám prostì rád biggrin.gif
Podle mì ani tak nezáleží na národu jako na hrdinovi a jeho rozvoji... Alespoò na tak velký mapì.
Hráli jsme to asi tak nìjak takhle:
xl random mapa s podsvìtím, jen my dva, comp vždycky jednoho znevýhodòoval....
bitva cca 2-10 hodin, záleželo, jak rychle jsme na sebe narazili.
time limit neuznávám, staèí jít bìhem tahu 2x do fightu a už nestihneš ve mìstì nic postavit... A na quick fight ani náhodou, zbyteèná ztráta jednotek biggrin.gif
Jo a mám Heroes 3 complete (za 2 kilèa v edici game4u)
Možná bysme nìkdy mohli dát, prùser ale je, že teï jsem celkem vytíženej...


mam taky z game4u .. biggrin.gif taky za 2 kila.. biggrin.gif a taky sme davali pres hot seat .. dycky kdyz sme nekam jeli s notebookem .. taky se povazuju za skilled.. ale to je kazdej druhej hrac biggrin.gif a neboj zalezi i na armade.. je rozdil esli mas 50 hyder nebo 50 black dragonu biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll