Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3
kdyby nekdo
skillled chtel, tak muzem dat o fg

heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky

ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas

3 min / kolo
navic hraju rychle
btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD
jsme hrávali dennì, po lance u mì doma, kámoš u mì leckdy hrál a po bitce šel rovnou do práce

pøipadam si celkem skilled.

Odkud je name Dessa asi ani nemusím vysvìtlovat... Sice nejsou nejsilnìjší, ale behemoty mám prostì rád

Podle mì ani tak nezáleží na národu jako na hrdinovi a jeho rozvoji... Alespoò na tak velký mapì.
Hráli jsme to asi tak nìjak takhle:
xl random mapa s podsvìtím, jen my dva, comp vždycky jednoho znevýhodòoval....
bitva cca 2-10 hodin, záleželo, jak rychle jsme na sebe narazili.
time limit neuznávám, staèí jít bìhem tahu 2x do fightu a už nestihneš ve mìstì nic postavit... A na quick fight ani náhodou, zbyteèná ztráta jednotek

Jo a mám Heroes 3 complete (za 2 kilèa v edici game4u)
Možná bysme nìkdy mohli dát, prùser ale je, že teï jsem celkem vytíženej...