I`m reposting this thread because other one was too long.
Pokud mate potrebu nekomu gratulovat k urcite udalosti nebo cemukoliv, tak nemusite zakladat pokazde nove tema, ale staci to napsat tady.
Killer ma narozky ve ctvrtek, ja zas v pondeli, jinemu se zase blizi x.k posts a dalsimu treba zase pribyla hvezdicka nebo ma svatek - duvody se najdou ruzne.
Bawcie sie dobrze chlopaki i dziewczyny

.