Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 07:14am)
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik
dik
Black_WoHstejnì pvp neumíš

tak rozjed mága+bliz nebo fb
pokud to bude podle náký ligy
tak bow+hammer je vždy tým který nezklame

2x trap není taky špatné pokud se jedná o normal abs
to ani moc nezáleží na týmu ale na hráèích jak dokáží hrát týmovì atd