d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Runescape > ^^
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 10 2007 08:28am
znate? hraje nekdo?
prihodim naky screeny ..
zde je stranka: www.runescape.com
hrat muzete bud ve free svete , a nebo members > ten je placeny , ale ma asi 5× veci svet + moznosti atd
screens:

<- eq
<- skilly ktere muzete trenovat mnoha zpusoby
http://img03.picoodle.com/img/img03/7/4/10/f_10420071609m_706726d.jpg <- magic , ja sem spis meele tak sem si vytrenoval jen neake teleporty
http://img02.picoodle.com/img/img02/7/4/10/f_10420071609m_7b6433b.jpg <- prayer , trenuje se pohrbivanim kosti .. padaji z vetsiny monster.. a ve free svete sou 2 druhy kosti, normal a big za big je vic exp na prayer
http://img01.picoodle.com/img/img01/7/4/10/f_10420071609m_ced715d.jpg <- questy, ve free je jich asi 36 nevim presne
http://img01.picoodle.com/img/img01/7/4/10/f_10420071609m_5038311.jpg <- zde zaber utoku na nakeho trapneho goblina smile.gif

gg smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2007 08:30am
Quote (Karbec @ Tue, Apr 10 2007, 03:28pm)
znate? hraje nekdo?
prihodim naky screeny ..
zde je stranka: www.runescape.com
hrat muzete bud ve free svete , a nebo members > ten je placeny , ale ma asi 5× veci svet + moznosti atd
screens:

<- eq
<- skilly ktere muzete trenovat mnoha zpusoby
http://img03.picoodle.com/img/img03/7/4/10/f_10420071609m_706726d.jpg <- magic  , ja sem spis meele tak sem si vytrenoval jen neake teleporty
http://img02.picoodle.com/img/img02/7/4/10/f_10420071609m_7b6433b.jpg <- prayer , trenuje se pohrbivanim kosti .. padaji z vetsiny monster.. a ve free svete sou 2 druhy kosti, normal a big za big je vic exp na prayer
http://img01.picoodle.com/img/img01/7/4/10/f_10420071609m_ced715d.jpg  <- questy, ve free je jich asi 36 nevim presne
http://img01.picoodle.com/img/img01/7/4/10/f_10420071609m_5038311.jpg <- zde zaber utoku na nakeho trapneho goblina smile.gif

gg smile.gif


to vypada jak naka hra na mobil a ne na komp biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 10 2007 08:31am
sad.gif
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 10 2007 08:44am
tuhle hru jsem paril 3 minuty smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 10 2007 08:53am
VYSTE ALE SVINÌ NEMORÁLNÍ, SOBE TEDA ŽE SE NESTYDÍŠ, TA HRA PRO NÌJ ZNAMENÁ CELÝ ŽIVOT A TY MU JI TADY JEDNÍM POSTEM PONÍŽÍŠ, STYÏ SE!!!!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 10 2007 09:50am
laugh.gif wallbash.gif cry3.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll