d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vas Nazor Na Nabozenstvi ? > jen pro neplzeky (sou na to moc gozu)
12313Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 8 2007 10:44am
aneb hledam povrchni tardy co napisou : nabozenstvi je picovina ! ^^
J sm taky nejsem zastnce jakhokoliv nboenstv, ale v neem je to fakt dobr (aspo ve vztahu lovka k jinmu lovku) nebo mi to aspo tak prijde.Proc me napadlo pokecat si zrovna vo tomdle ? Protoze sem se ted setkal s jednim tardem biggrin.gif ... Co se mi teba konkrtn na krestanstvi nelibi ze nadavaj na islam a pritom kazdej kdo se trochu vyzna v dejinach vi ze krestanstvi to bralo ve stredoveku uplne ze stejny strany. A vubec vetsina valek se mi zda ze se udala z nabozenskejch duvodu (myslim hlavne ten stredovek a ruku v ruce s ekonomickyma zamerama samozrejme). A ted to vo co se zajimam .. Je tu nekdo verici a ochotnej mi tu napsat z jakyho uhlu pohledu se na to diva ? ( me to totiz zajima-nejen kuli skole wink.gif ) ^^ Ted nemluvim vo cirkvi, protoze to je instituce, kterou ja naprosto pohrdam - cirkev a krestanstvi neni to sami spis navopak .. zda se mi ze cela cirkevni organizace to zkurvila.. diky za pozornost;)
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 8 2007 11:03am
nemam nic proti nabozenstvi.

Kdyz vede cloveka k lepsimu zivotu, tak oukej. Je to podbne jako, kdyz verim, ze jednoho dne budu mit vice fgs nez sob, tak to me psychicky i fyzicky zene dopredu biggrin.gif

jo a proc krestanstvi nadava na islam? protze skoro kazde nabozenstvi simysli, ze je da best.

Quote (FF-speed @ Sun, Apr 8 2007, 05:16pm)
j uznvm jen metalismus biggrin.gif


ja nechapu proc poslouchas metu.. porad je to bum bac bum bac a nikdo tam skoro nezpiva

This post was edited by undead_lord on Apr 8 2007 11:21am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Apr 8 2007 11:16am
j uznvm jen metalismus biggrin.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 8 2007 11:26am
Kesanstv a Islm jsou choroby lidstva.

Dobr svinstvo jsou taky rzn sekty.

A mj nzor na nboenstv? 100% negativn.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 8 2007 12:00pm
nabozenstvo icon_pointr.gif dobra myslienka, skurvena ludmi pri pokuse realizovat ju v praxi

inak FF-speed, where there is no..., ty co mas z angliny? to there daj do prdele...
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2007 12:07pm
Banicek
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 8 2007 12:09pm
Quote (sapier @ Sun, 8 Apr 2007, 20:07)
Banicek


to je nejaka sekta?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 8 2007 12:09pm
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 8 2007, 04:44pm)
aneb hledam povrchni tardy co napisou : nabozenstvi je picovina ! ^^
J sm taky nejsem zastnce jakhokoliv nboenstv, ale v neem je to fakt dobr (aspo ve vztahu lovka k jinmu lovku) nebo mi to aspo tak prijde.Proc me napadlo pokecat si zrovna vo tomdle ? Protoze sem se ted setkal s jednim tardem biggrin.gif ... Co se mi teba konkrtn na krestanstvi nelibi ze nadavaj na islam a pritom kazdej kdo se trochu vyzna v dejinach vi ze krestanstvi to bralo ve stredoveku uplne ze stejny strany. A vubec vetsina valek se mi zda ze se udala z nabozenskejch duvodu (myslim hlavne ten stredovek a ruku v ruce s ekonomickyma zamerama samozrejme). A ted to vo co se zajimam .. Je tu nekdo verici a ochotnej mi tu napsat z jakyho uhlu pohledu se na to diva ? ( me to totiz zajima-nejen kuli skole wink.gif ) ^^ Ted nemluvim vo cirkvi, protoze to je instituce, kterou ja naprosto pohrdam - cirkev a krestanstvi neni to sami spis navopak .. zda se mi ze cela cirkevni organizace to zkurvila.. diky za pozornost;)


Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2007 12:15pm
Quote (M0f0 @ Sun, Apr 8 2007, 06:09pm)
Quote (sapier @ Sun, 8 Apr 2007, 20:07)
Banicek


to je nejaka sekta?


jasne biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 8 2007 12:40pm
jak rekl unlu, kdyz vede cloveka k necemu dobremu, proc ne. ale kdyz vede cloveka k sebevrazdnejm atentatum atd, je to picovina.

znam par "krestanskejch" rodin a jsou uplne normalni, krome toho, ze chodi v nedeli do kostela atd. dokonce maj pocitate apod smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12313Next
Add Reply New Topic New Poll